Výherci letní soutěže v malování

Výherci soutěže malování

V Kouzelné výchově před prázdninami probíhala letní soutěž v malování, které se zúčastnilo krásných 893 soutěžících, z nichž jsme vybrali 3 výherce, Lukáška, Natálku a Andrejku. Tímto výhercům blahopřejeme, jsme rádi, že jste měli radost a děkujeme Máme poslední měsíc prázdnin, takže si už pro vás chystáme další soutěž. Tentokrát se zaměříme na školáky. Bližší informace budeme rozezasílat od 1. září 2015. Pokud si nechcete následující soutěž nechat ujít, přihlaste se do našeho odběru novinek, po pravé straně na hlavní stránce. Za váš kontakt od nás získáte E-book ZDARMA s pěti body k zamyšlení pro rodiče.

Výherci naší letní soutěže

1.  Andrejka Horová, 5 let

2.  Lukáč Brázdil, 6 let

3. Natálie Galová, 5 let

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

 

 

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.