Letní soutěž v malování pro děti do 6 let

Letní Soutěž pro děti v malování

Začal nám krásný měsíc červen a já se rozhodla si tenhle měsíc nějak zpříjemnit. A tak jsem si pro vaše děti vymyslela SOUTĚŽ. Věřím, že u většiny už určitě proběhla doma debata na téma letní dovolená. Takže, milí rodičové, nachystejte dětem čisté papíry, spoustu pastelek, fixů, barviček a jiných věcí určených k malování, namalujte nám obrázek na téma léto a zábava. SOUTĚŽ je určená pro děti do 6 let, takže předpokládáme, že se zapojíte i vy.

Rodiče starších dětí, nesmutněte. Máme v plánu podobné soutěže pořádat každý měsíc, takže nás dále sledujte. Na měsíc září připravujeme soutěž určenou pro školáky. Na konci měsíce (30. června 2015) budou vylosovány tři obrázky. Výherci obdrží odměnu v podobě kouzelného balíčku na prázdniny.

Co pro to musím udělat?

–         Namalovat obrázek na téma: Léto a zábava

–         Vyfotit či naskenovat obrázek a zaslat nám jej na info@kouzelnavychova.cz

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

–         SDÍLET na Facebook tuto stránku

–         Kliknout na TO SE MI LÍBÍ

Losování proběhne 30.6.2015 a výherci obdrží výše zmíněný kouzelný balíček s obsahem věcí určených pro děti na prázdniny.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.