Letní soutěž v malování pro děti do 6 let

Letní Soutěž pro děti v malování

Začal nám krásný měsíc červen a já se rozhodla si tenhle měsíc nějak zpříjemnit. A tak jsem si pro vaše děti vymyslela SOUTĚŽ. Věřím, že u většiny už určitě proběhla doma debata na téma letní dovolená. Takže, milí rodičové, nachystejte dětem čisté papíry, spoustu pastelek, fixů, barviček a jiných věcí určených k malování, namalujte nám obrázek na téma léto a zábava. SOUTĚŽ je určená pro děti do 6 let, takže předpokládáme, že se zapojíte i vy.

Rodiče starších dětí, nesmutněte. Máme v plánu podobné soutěže pořádat každý měsíc, takže nás dále sledujte. Na měsíc září připravujeme soutěž určenou pro školáky. Na konci měsíce (30. června 2015) budou vylosovány tři obrázky. Výherci obdrží odměnu v podobě kouzelného balíčku na prázdniny.

Co pro to musím udělat?

–         Namalovat obrázek na téma: Léto a zábava

–         Vyfotit či naskenovat obrázek a zaslat nám jej na info@kouzelnavychova.cz

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

–         SDÍLET na Facebook tuto stránku

–         Kliknout na TO SE MI LÍBÍ

Losování proběhne 30.6.2015 a výherci obdrží výše zmíněný kouzelný balíček s obsahem věcí určených pro děti na prázdniny.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.