První omalovánky k vytisknutí zdarma na přání Davídka a Jakuba

Omalovánky k vytisknutí - Spiderman a Cars

A je to tady! První omalovánky k vytisknutí na přání hned dvou chlapců. První tazatel Jakub si u nás objednal omalovánky zdarma s motivem Spiderman a druhé přání je maminky tříletého Davídka o omalovánky auťáka MCqueena z pohádky Cars.

Možná o tom ještě nevíte, ale snažíme se dělat to, co vám na očích vidíme, a proto, jestli vám zde chybí váš oblíbený motiv, napište nám o tom do komentáře. Moc rádi vám vytvoříme omalovánky na přání s oblíbenou postavičkou z pohádky vašich dětí.

Jak omalovánky k vytisknutí stahovat?

Je to jednoduché. Rozkliknete si obrázek a v levém spodním rohu zmáčknete odkaz “download”. Poté už stačí jen vybrat ve vašem PC složku, kam omalovánky zdarma uložit. Po uložení si je můžete pohodlně vytisknout na jakékoliv tiskárně.

V případě, že nevlastníte doma tiskárnu, nechte si omalovánky vytisknout v papírnictví ve vašem okolí. U nás to do doby, než jsme si pořídili tiskárnu, probíhalo takto –  nahrála jsem omalovánky na flash disk a zašla do papírnictví je vytisknout.

Jeden list obyčejné černobílé omalovánky velikost A4 vyjde v rozmezí 1 – 5 Kč. Cena se vždy odvíjí od nabídky dané pobočky. 

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Omalovánky k vytisknutí SPIDERMAN

10 omalovánek k vytisknutí zdarma


Omalovánky k vytisknutí CARS

10 omalovánek k vytisknutí zdarma

Omalovánky k vytisknutí, které by se vám mohly líbit?

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.