První omalovánky k vytisknutí zdarma na přání Davídka a Jakuba

Omalovánky k vytisknutí - Spiderman a Cars
Kristina F
Autorem Kristina F

A je to tady! První omalovánky k vytisknutí na přání hned dvou chlapců. První tazatel Jakub si u nás objednal omalovánky zdarma s motivem Spiderman a druhé přání je maminky tříletého Davídka o omalovánky auťáka MCqueena z pohádky Cars.

Možná o tom ještě nevíte, ale snažíme se dělat to, co vám na očích vidíme, a proto, jestli vám zde chybí váš oblíbený motiv, napište nám o tom do komentáře. Moc rádi vám vytvoříme omalovánky na přání s oblíbenou postavičkou z pohádky vašich dětí.

Jak omalovánky k vytisknutí stahovat?

Je to jednoduché. Rozkliknete si obrázek a v levém spodním rohu zmáčknete odkaz “download”. Poté už stačí jen vybrat ve vašem PC složku, kam omalovánky zdarma uložit. Po uložení si je můžete pohodlně vytisknout na jakékoliv tiskárně.

V případě, že nevlastníte doma tiskárnu, nechte si omalovánky vytisknout v papírnictví ve vašem okolí. U nás to do doby, než jsme si pořídili tiskárnu, probíhalo takto –  nahrála jsem omalovánky na flash disk a zašla do papírnictví je vytisknout.

Jeden list obyčejné černobílé omalovánky velikost A4 vyjde v rozmezí 1 – 5 Kč. Cena se vždy odvíjí od nabídky dané pobočky. 

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Omalovánky k vytisknutí SPIDERMAN

10 omalovánek k vytisknutí zdarma


Omalovánky k vytisknutí CARS

10 omalovánek k vytisknutí zdarma

Omalovánky k vytisknutí, které by se vám mohly líbit?

Přidat komentář