Omalovánky k vytištění zdarma pro kluky i holky

Omalovánky k vytištění zdarma pro kluky i holky
Kristina F
Autorem Kristina F

Občas přijdou dny, kdy je škaredé počasí nebo jsou děti nemocné, a zabavit je bývá docela nelehký úkol. Přináším proto oblíbené omalovánky k vytištění zdarma, tentokrát z pohádek Velká šestka a Ledové království. Malování dětem pomáhá trénovat jejich pozornost i gramotnost. Malování také pomáhá rozvíjet myšlení, dítě poznává nové kombinace barev. Osvojuje si také správný úchop pastelky a samozřejmě se malováním příjemně zabaví.

Níže si můžete vybrat si z 20 omalovánek, deset je z pohádky Velká šestka a deset z pohádky Ledové království. Všech 20 je pro vás zdarma, stačí si je jen stáhnout a vytisknout.

Jak omalovánky k vytištění stáhnout?

Je to jednoduché. Omalovánku si kliknutím otevřete a v levém spodním rohu klikněte na text “download”, pak už jen zvolte místo, kam obrázek ve vašem PC uložíte. Omalovánku si pak můžete kdykoliv vytisknout.

Chtěli byste vytvořit omalovánky na přání?

Protože vím, že děti milují spoustu postaviček z pohádek a chtěl by každý právě tu svou, rádi vám vytvoříme omalovánky na přání. Stačí, když nám do komentáře napíšete, o jaké omalovánky mají vaše děti zájem, a pak už se jen můžete těšit na to, až se v Kouzelné výchově objeví.

Omalovánky k vytištění FROZEN

Klub dovychovaných rodičů

10 omalovánek k vytištění zdarma 

Omalovánky k vytištění BIG HERO

10 omalovánek k vytištění zdarma

Líbí se vám výběr omalovánek k vytištění?

Pokud se Vám líbí náš výběr omalovánek, pak budeme moc rádi, když budete náš obsah sdílet se svými přáteli. Pošlete barevnou zábavu o kus dál a potěšte tak i své známé, nám to moc pomůže a vám to zabere jen chviličku času. Děkujeme 🙂

Přidat komentář

komentáře 2