Omalovánky k vytištění zdarma pro kluky i holky

Omalovánky k vytištění zdarma pro kluky i holky

Občas přijdou dny, kdy je škaredé počasí nebo jsou děti nemocné, a zabavit je bývá docela nelehký úkol. Přináším proto oblíbené omalovánky k vytištění zdarma, tentokrát z pohádek Velká šestka a Ledové království. Malování dětem pomáhá trénovat jejich pozornost i gramotnost. Malování také pomáhá rozvíjet myšlení, dítě poznává nové kombinace barev. Osvojuje si také správný úchop pastelky a samozřejmě se malováním příjemně zabaví.

Níže si můžete vybrat si z 20 omalovánek, deset je z pohádky Velká šestka a deset z pohádky Ledové království. Všech 20 je pro vás zdarma, stačí si je jen stáhnout a vytisknout.

Jak omalovánky k vytištění stáhnout?

Je to jednoduché. Omalovánku si kliknutím otevřete a v levém spodním rohu klikněte na text “download”, pak už jen zvolte místo, kam obrázek ve vašem PC uložíte. Omalovánku si pak můžete kdykoliv vytisknout.

Chtěli byste vytvořit omalovánky na přání?

Protože vím, že děti milují spoustu postaviček z pohádek a chtěl by každý právě tu svou, rádi vám vytvoříme omalovánky na přání. Stačí, když nám do komentáře napíšete, o jaké omalovánky mají vaše děti zájem, a pak už se jen můžete těšit na to, až se v Kouzelné výchově objeví.

Omalovánky k vytištění FROZEN

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

10 omalovánek k vytištění zdarma 

Omalovánky k vytištění BIG HERO

10 omalovánek k vytištění zdarma

Líbí se vám výběr omalovánek k vytištění?

Pokud se Vám líbí náš výběr omalovánek, pak budeme moc rádi, když budete náš obsah sdílet se svými přáteli. Pošlete barevnou zábavu o kus dál a potěšte tak i své známé, nám to moc pomůže a vám to zabere jen chviličku času. Děkujeme 🙂

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.