3 kroky, jak uspat miminko bez pocitu stresu a vyčerpání

3 kroky, jak uspat dítě, bez pocitu stresu a vyčerpání
Kristina F
Autorem Kristina F

Znáte to?  Je deset hodin večer a vaše dítě je už po čtvrté vzhůru. Pláče nedá se uklidnit a vy už se cítíte vyčerpaná a zoufalá. Několikrát se také přistihnete, jak pláčete spolu s dítětem. Nosit se nedá, je nakrmené, přebalené, v čistém, bříško ho nebolí a vy křičíte: “pane bože tak co s tebou je?”.

Uspávání trvá hodiny a vám začne připadat, že večery se prodlužují a dny zkracují. Bezesné noci se hromadí a vy začínáte mít pocit, že jste jako máma selhala, protože nedokážete své dítě ani uspat. Nejste schopná poznat, co žádá a upadáte do depresí. Ano jsou mezi námi, rodiče, kteří s tímto nemají problém a jejich dítě spí ukázkově od narození od 20:00h minimálně do 4:00h do rána.

Jak uspat miminko?

Tuto otázku si klade zhruba 25 000 rodičů denně. Rozhodně to není tím, že by tito rodiče byli géniové uměli si poradit s každou situací ani jejich děti nejsou lepší než ty vaše. Každý rodič si potřebuje doma udělat svůj denní plán. A právě o tom, jak na to se dozvíte v úžasném, upřímném a otevřeném průvodci pro rodiče jehož autorkou je báječná máma dvou holčiček Hanka Havrilcová z Nevýchovy.

Pokud stejně jako spousta dalších maminek bojujete s večerním uložením do postýlky a následným uspáváním, nezoufejte, Hanka průvodce rozdělila na  3 snadné kroky, jak dítě uspat bez pocitu stresu a vyčerpání.

Získat edici 0-3 Zdarma

Nenechte si také ujít online vysílání Nevýchovy ZDARMA. Nevýchova tyto online workshopy pořádá pravidelně každý měsíc. Pokud nechcete prošvihnout nadcházející vysílání, přihlašte se už nyní. Téma toho článku je zaměřené na dětské vztekání. Bližší informace naleznete v pozvánce.  Zajímá-li vás, co se probíralo předchozích dílech?  Pak se podívejte na souhrny z předchozích dílů.

WEBINÁŘE

Pro pobavení, a trošku jako provokaci, přikládám pár fotografií mého oblíbeného kamaráda spáče, který usne, kde chce a kdy chce 🙂

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

pata spí 1

Pata spí 2

pata spí 3

pata spí 4

pata spí 5

pata spí 6

Přidat komentář

komentářů 8