Tip na výlet – HEIPARK Tošovice

pohled na krajinu za hotelem

Léto je tady

Začíná nám konečně léto, takže jsme se vydali s rodinkou na výlet. Jelikož jsme akční rodinka a milujeme zábavu, tak vyhledáváme hlavně místa, kde si zábavu užijí dospělí i děti.

Náš prozatímní favorit je HEIPARK v Tošovicích, kde si opravdu užijete jak v létě, tak v zimě. Ti z vás, kteří už ho navštívili, mi doufám dají za pravdu, že domů jste přijížděli vyčerpaní a unavení jako malé děti.

pohled na heipar

pohled na krajinu

Co areál nabízí

Areál nabízí spoustu atrakcí, jako jsou trampolíny, obří skluzavky, rodeo býk, lukostřelba, lanové centrum, dětské lanové hřiště, bobovou dráhu, tubing, plážový volejbal, travní lyžování, golf, běh na chůdách aj. Informace o všech atrakcích a cenách najdete na jejich stránkách www.heipark.cz

Tubing dráha

dětské atrakce

Pár tipů pro rodiče

Jídlo – doporučuji hotel i restauraci, samozřejmě v restauraci jsou ceny příznivější

Ubytování – v hotelu se lze ubytovat, pokoje jsou dvoulůžkové, čtyřlůžkové i luxusní apartmány

Zábava – jak už jsem psala výše, atrakcí je spousta, pro malé i pro velké

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Obuv – v létě doporučuji mít s sebou v autě pro jistotu pevnou obuv

Kabelky/tašky – nejlépe žádné, budou vám překážet

Foťák – NEZAPOMŇTE !!!

Naplánujte si doma termín a vydejte se na výlet plný zábavy 🙂

Přikládám video s jízdou na Tubing dráze

 

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.