Kidtown.cz – Chytré hračky podporující dětskou fantazii a kreativitu

Kidtown.cz - Chytré hračky podporující dětskou fantazii a kreativitu

Milé maminky,

existují hračky, které dítě pobaví a zabaví a pak ty, u nichž vidíte, jak se z něj stává malý stavitel a začíná snít o velkých věcech, aniž by ještě plně chápal svět kolem sebe. Když jsem v roce 2014 zakládala prodejnu a eshop Kidtown.cz, hledala jsem na jedné straně možnost, kde se realizovat po mateřské a na druhé smysluplnou aktivitu, na kterou bych mohla být hrdá.

K chytrým hračkám mě přivedl syn Adam. Viděla jsem, jak se začíná rozvíjet a jinak přemýšlet, když si rozbalí stavebnici Kapla. Pochopila jsem, že inteligentní hračky jsou klíčem k posílení jeho myšlení, k rozvoji jeho osobnosti, aniž by si přestal hrát. Dnes mám zkušenosti s celou plejádou inteligentních hraček, stavebnic a her a snažím se prodávat jen ty, které patří ke světové špičce.

3 chytré hračky, které děti zaujmou

Ráda bych vám představila tři hračky, ze kterých jsem nadšená nejen já, ale i můj syn Adam.

Smyslové kostky Sensory Blocks

První z nich je sada smyslových kostek Sensory Blocks. Skládá se z 16 dřevěných kostek, se čtyřmi různými náplněmi (voda, písek, korálky a plexisklo), ve čtyřech různých barvách a tvarech. Kromě klasického stavění si děti poznávají různé barvy, tvary a skupenství. Navíc ty korálkové chrastí a to je vážně baví.

Dřevěná stavebnice Brikkon

Druhou hračkou je Brikkon, úplná novinka na českém trhu. Jedná se o dřevěnou stavebnici, která rozšiřuje tvůrčí možnosti využití Lega. Se stavebnicí Brikkon si děti mohou postavit např. dřevěný základ zámku nebo domku v koruně stromu, který dále dotvoří Lego kostkami podle své vlastní fantazie a do hry přizvou i své oblíbené panáčky.

Dřevěné desky Brikkon přináší dětem ještě více zábavy při hraní s Legem a podobnými stavebnicemi, navíc rozvíjí jemnou motoriku, kombinační schopnosti, kreativitu a fantazii. Kidtown nabízí několik variant stavebnic stavebnice Brikkon: domek v koruně stromu, zámek, raketa a pták.

Lego kostky a panáčky používají děti z vlastních zásob, dřevěný základ si mohou děti pomalovat dle libosti. Stavebnice Brikkon obsahují vždy dřevěné desky k sestavení základu, popř. jeden či dva zajímavé doplňky.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Chytré hračky - Recycleme

Kreativní sada Re-cycle-me

Třetí hračkou, kterou bych doporučila, je opět absolutní novinka v ČR – kreativní sady Re-cycle-me – více zábavy, méně odpadu, která dětem nabízí hravý a zajímavý pohled na ekologii. S kreativními sadami Re-cycle-me děti podle své fantazie vytváří umělecká díla z odpadu všeho druhu – PET lahví, nápojových kartónů, krabic apod.

Kromě rozvoje fantazie jsou tak děti hravou formou vedeny k základním ekologickým zásadám, učí se aktivně snižovat množství odpadu ve světě a nacházet vlastní možnosti, jak odpad dále využít. Děti se s nadšením vrhnou do „výtvarničení“ a z obyčejného odpadu stvoří krásnou hračku nebo dárek!

Škála kreativních sad holandské značky Re-cycle-me je bohatá – v nabídce Kidtown.cz najdete sady pro holky, pro kluky, ale i mnoho tematických sad včetně větších balení určených k tvoření na narozeninové párty nebo ve škole. Každá sada obsahuje různé doplňky, ozdoby, originální spojovací materiál apod.  Sady jsou vhodné pro děti od 4 let.

Kde hračky koupit?

Všechny tyto hračky můžete koupit na eshopu www.kidtown.cz. Přeji Vašim dětem spoustu krásných momentů při hraní a Vám dobrý pocit, že se Vaše dítě s našimi hračkami rozvíjí.

Jana Vyhlídalová

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.