Jak se vypravit ven s dítětem a nevypustit přitom duši?

jak vypravit ven s dítětem

Bojujete s dětmi při oblékání?

Boj s malými dětmi při vypravování ven, například k lékaři, do obchodu či na procházku, zná většina rodičů. Teď upřímně můžu říci, že já osobně tenhle souboj s naším Domčou nezažila, ale spousta mých kamarádek propotila i dvě trika, než se konečně vypravily ven. Zkoušely všemožně dítě přesvědčit, že čepice na hlavu patří, prosily své děti, aby si oblečení neustále nesvlékaly a neházely ho všude okolo.

Dítě “vzdoruje”, strhává si ze sebe jakékoliv oblečení se zvířátky či autíčky, co jste mu vybrala? Odmítá nosit kalhoty či jiný kousek oblečení? Čepice na hlavě vydrží sotva 5 vteřin?

Tak i pro tenhle problém jsem pro vás našla řešení. Průvodce zdarma získáte snadno, stačí pouze zadat svůj e-mail a Katka vám jej obratem pošle do vaší schránky.

Průvodce zdarma můžete získat zde : Jak se s dítětem vypravit ven tak, abyste se nemusela převléknout?

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Získat edici 0-3 Zdarma

TIP:  Vyzkoušejte rychlokurz Nevýchovy ZDARMA

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.