Jak se vypravit ven s dítětem a nevypustit přitom duši?

jak vypravit ven s dítětem

Bojujete s dětmi při oblékání?

Boj s malými dětmi při vypravování ven, například k lékaři, do obchodu či na procházku, zná většina rodičů. Teď upřímně můžu říci, že já osobně tenhle souboj s naším Domčou nezažila, ale spousta mých kamarádek propotila i dvě trika, než se konečně vypravily ven. Zkoušely všemožně dítě přesvědčit, že čepice na hlavu patří, prosily své děti, aby si oblečení neustále nesvlékaly a neházely ho všude okolo.

Dítě “vzdoruje”, strhává si ze sebe jakékoliv oblečení se zvířátky či autíčky, co jste mu vybrala? Odmítá nosit kalhoty či jiný kousek oblečení? Čepice na hlavě vydrží sotva 5 vteřin?

Tak i pro tenhle problém jsem pro vás našla řešení. Průvodce zdarma získáte snadno, stačí pouze zadat svůj e-mail a Katka vám jej obratem pošle do vaší schránky.

Průvodce zdarma můžete získat zde : Jak se s dítětem vypravit ven tak, abyste se nemusela převléknout?

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Získat edici 0-3 Zdarma

TIP:  Vyzkoušejte rychlokurz Nevýchovy ZDARMA

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.