Animované YouTube pohádky pro děti

animované youtube pohádky pro děti

Přinášíme vám další výběr animovaných YouTube pohádek pro děti. Tento výběr jsem znovu dělala na základě oblíbenosti našeho Domči, doufám tedy, že se vám bude líbit. YouTube pohádky pro děti můžete sledovat na notebooku, tabletu nebo v mobilním telefonu.

Tyto pohádky pro děti jsou vhodné na dlouhé cestování, nebo si prostě jen udělejte s vaším broučkem pohádkové odpoledne. K těmto pohádkám si můžete uvařit váš oblíbený čaj, něco dobrého si udělejte a ponořte se do říše fantazie se svými dětmi.

Pokud jste neobjevili právě tu vaši oblíbenou, napište nám do schránky info@kouzelnavychova.cz ,rádi uděláme výběr přesně pro vás 🙂

Kozí příběh – Pověsti staré Prahy

Pohádky z lesa 2

Traktor Tom

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Kouzelná školka s Michalem

O makové panence

Pat a Mat

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.