Animované YouTube pohádky pro děti

animované youtube pohádky pro děti

Přinášíme vám další výběr animovaných YouTube pohádek pro děti. Tento výběr jsem znovu dělala na základě oblíbenosti našeho Domči, doufám tedy, že se vám bude líbit. YouTube pohádky pro děti můžete sledovat na notebooku, tabletu nebo v mobilním telefonu.

Tyto pohádky pro děti jsou vhodné na dlouhé cestování, nebo si prostě jen udělejte s vaším broučkem pohádkové odpoledne. K těmto pohádkám si můžete uvařit váš oblíbený čaj, něco dobrého si udělejte a ponořte se do říše fantazie se svými dětmi.

Pokud jste neobjevili právě tu vaši oblíbenou, napište nám do schránky info@kouzelnavychova.cz ,rádi uděláme výběr přesně pro vás 🙂

Kozí příběh – Pověsti staré Prahy

Pohádky z lesa 2

Traktor Tom

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Kouzelná školka s Michalem

O makové panence

Pat a Mat

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.