8# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

8# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

Říká se, že malování mnoho lidí uklidňuje, co si o tom myslíte vy? Všimli jsme si, že hodně “frčí” naštvaní ptáci neboli Angry birds, proto jsme se rozhodli přidat i omalovánky s tímto tématem. Do naší e-mailové schránky chodí spousta vymalovaných obrázků zpátky, a protože jsme zjistili, že rádi “vymalovávají” i dospěláci, rozhodli jsme vytvořit rubriku s výstavkou vámi zasílaných vymalovaných obrázků.

Omalovánky pro děti patří mezi nejstarší a nejoblíbenější zábavu vůbec a ty naše si můžete v pohodě kdekoliv vytisknout, a pak už se jen ponořit s dětmi do malování. Vraťte se  s dětmi zpátky do dětských let a nechte se unést fantazií barev a především svých dětí.

Chybí vám u nás vaše oblíbené?

Uvítali byste na našich stránkách omalovánky s vámi vybraným motivem? Pak je to jednoduché, stačí, když nám o tom napíšete, a my vám omalovánky připravíme.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Jak stahovat omalovánky k vytisknutí?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. Poté se vám v levém rohu zobrazí odkaz“DOWNLOAD”,  na který kliknete a obrázek si uložíte do svého počítače.

Další omalovánky naleznete zde.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.