8# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

8# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

Říká se, že malování mnoho lidí uklidňuje, co si o tom myslíte vy? Všimli jsme si, že hodně “frčí” naštvaní ptáci neboli Angry birds, proto jsme se rozhodli přidat i omalovánky s tímto tématem. Do naší e-mailové schránky chodí spousta vymalovaných obrázků zpátky, a protože jsme zjistili, že rádi “vymalovávají” i dospěláci, rozhodli jsme vytvořit rubriku s výstavkou vámi zasílaných vymalovaných obrázků.

Omalovánky pro děti patří mezi nejstarší a nejoblíbenější zábavu vůbec a ty naše si můžete v pohodě kdekoliv vytisknout, a pak už se jen ponořit s dětmi do malování. Vraťte se  s dětmi zpátky do dětských let a nechte se unést fantazií barev a především svých dětí.

Chybí vám u nás vaše oblíbené?

Uvítali byste na našich stránkách omalovánky s vámi vybraným motivem? Pak je to jednoduché, stačí, když nám o tom napíšete, a my vám omalovánky připravíme.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Jak stahovat omalovánky k vytisknutí?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. Poté se vám v levém rohu zobrazí odkaz“DOWNLOAD”,  na který kliknete a obrázek si uložíte do svého počítače.

Další omalovánky naleznete zde.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.