7# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

7# Omalovánky k vytisknutí zdarma – Omalovánky pro děti

Tahle dětská zábava je nekonečná, každé dítě hrozně rádo maluje. Hlavně tehdy, kdy začne pastelky teprve poznávat a zjišťuje, co vše ty zázračné věcičky umí zabarvit. Určitě rychle objeví, že pastelka maluje na podlahu, zdi nebo na vaši milovanou bílou komodu, co vám doma zdobí předsíň.

Takže abychom společně zabránili tomu, aby mělo vaše dítě nutkání pomalovat již zmíněné věci, připravili jsme vám a zejména vašim dětem různé omalovánky, které si můžete naprosto zdarma stáhnout a následně vytisknout. Omalovánky pro děti stačí vytisknout na jakékoliv tiskárně, a pak už si jen užívat zábavu na papíře.

Budeme rádi, když nám zašlete vymalované obrázky zpět, abychom je zde třeba mohli publikovat. Pochlubte se kreativitou vašich dětí, budeme za to moc vděční. Kontaktujte nás

Komě omalovánek mám pro vás ještě tip na opravdu dobrý nový animovaný film. Jedná se o film V hlavě. Pro všechny, kteří ještě tento animovaný film neviděli, přidáváme trailer níže. Jako máma s tátou rozhodně doporučujeme pohádku zhlédnout i rodičům. 🙂

Jak stahovat omalovánky k vytisknutí?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. Poté se vám v levém rohu zobrazí odkaz DOWNLOAD”,  na který kliknete a obrázek si uložíte do svého počítače.

Další omalovánky naleznete zde.

V hlavě (2015)

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Mohlo by vás zajímat

5 způsobů, jak NE dětem říci jinak

Moje zkušenost s kurzem Nevýchova.cz 

5 způsobů, jak s dětmi už dnes začít jednat jinak

Jak správně reagovat, když vaše dítě něco provede

Dvě myšlenky o tom, jak se může dítě cítit, když zůstane nepochopené

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

2 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.