Pohádky – 5 tipů na youtube pohádky pro děti

5 tipů na youtube pohádky pro děti

Určitě to znáte, jedete někam na výlet a dítě to v autě nebaví, nebo naopak sedíte třeba v čekárně u doktora a před vámi je ještě šest lidí a prcek je protivný, nic ho nebaví. Co zaručeně zabaví dítě alespoň na 10 minut, je zábavná a dobrodružná pohádka.

Takže pokud vám už docházejí nápady, jak toho svého špunta zabavit alespoň na krátkou dobu, mám pro vás tady 10 tipů na youtube pohádky, ze kterých určitě alespoň jedna zaujme zrovna vaše dítě.

Vybrala jsem zatím oblíbené pohádky našeho Dominička, pokud byste uvítali podělit se o váš výběr, stačí nám ho zaslat na e-mail info@kouzelnavychova.cz

1.Statečná autíčka

2.Kocour v botách

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

3. Prasátko PEPA

4. Lokomotiva Tomáš

5. Pohádky z lesa

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.