Pohádky – 5 tipů na youtube pohádky pro děti

5 tipů na youtube pohádky pro děti

Určitě to znáte, jedete někam na výlet a dítě to v autě nebaví, nebo naopak sedíte třeba v čekárně u doktora a před vámi je ještě šest lidí a prcek je protivný, nic ho nebaví. Co zaručeně zabaví dítě alespoň na 10 minut, je zábavná a dobrodružná pohádka.

Takže pokud vám už docházejí nápady, jak toho svého špunta zabavit alespoň na krátkou dobu, mám pro vás tady 10 tipů na youtube pohádky, ze kterých určitě alespoň jedna zaujme zrovna vaše dítě.

Vybrala jsem zatím oblíbené pohádky našeho Dominička, pokud byste uvítali podělit se o váš výběr, stačí nám ho zaslat na e-mail info@kouzelnavychova.cz

1.Statečná autíčka

2.Kocour v botách

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

3. Prasátko PEPA

4. Lokomotiva Tomáš

5. Pohádky z lesa

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.