5# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

omalovánky k vytisknutí

Tahle dětská zábava je velmi oblíbená a dokáže děti zabavit na velmi dlouho, protože každé dítě hrozně rádo maluje. Začíná to už tehdy, kdy začne pastelky teprve poznávat a zjistí, co ty zázračné věcičky vše umí zabarvit. Určitě tak brzo objeví, že pastelka maluje nejen na papír, ale i na podlahu, zdi, nebo třeba i na nábytek.

Takže abychom společně zabránili tomu, aby vaše dítě zkoušelo, co všechno doma jde pomalovat, připravila jsem pro vaše malé umělce různé omalovánky. Omalovánky pro děti  jsou zcela zdarma, stačí je jen vytisknout na jakékoliv tiskárně a užívat si zábavu na papíře.

Budu ráda, když nám zašlete vymalované obrázky zpět. Potom je zařadíme k danému článku a publikujeme u nás na webu. Pochlubte se kreativitou vašich dětí, budeme za to moc vděční. Kontaktujte nás

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Jak stahovat omalovánky k vytisknutí?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. V levém rohu můžete vidět odkaz DOWNLOAD”, který pak použijete pro stažení souboru.

Další omalovánky naleznete zde.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.