5# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

omalovánky k vytisknutí

Tahle dětská zábava je velmi oblíbená a dokáže děti zabavit na velmi dlouho, protože každé dítě hrozně rádo maluje. Začíná to už tehdy, kdy začne pastelky teprve poznávat a zjistí, co ty zázračné věcičky vše umí zabarvit. Určitě tak brzo objeví, že pastelka maluje nejen na papír, ale i na podlahu, zdi, nebo třeba i na nábytek.

Takže abychom společně zabránili tomu, aby vaše dítě zkoušelo, co všechno doma jde pomalovat, připravila jsem pro vaše malé umělce různé omalovánky. Omalovánky pro děti  jsou zcela zdarma, stačí je jen vytisknout na jakékoliv tiskárně a užívat si zábavu na papíře.

Budu ráda, když nám zašlete vymalované obrázky zpět. Potom je zařadíme k danému článku a publikujeme u nás na webu. Pochlubte se kreativitou vašich dětí, budeme za to moc vděční. Kontaktujte nás

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Jak stahovat omalovánky k vytisknutí?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. V levém rohu můžete vidět odkaz DOWNLOAD”, který pak použijete pro stažení souboru.

Další omalovánky naleznete zde.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.