10 tipů na Youtube písničky pro děti

Písničky pro děti

Hledáte ty nejhezčí písničky pro děti, které si můžete prozpěvovat? Pak vám přinášíme 10 tipů na youtube písničky pro děti, které je možné zdarma stáhnout za pomocí programu – aTube Catcher, nebo je můžete poslouchat přímo online. Youtube písničky pro děti jsou velice oblíbené, protože jsou zdarma a můžete je poslouchat i na cestách v mobilu nebo na tabletu.

Budu ráda, když nám zašlete vaše oblíbené youtube písničky pro děti, které by mohly pomoci i ostatním. Doufám, že se vám bude můj výběr písniček pro děti líbit a dáte mi LIKE pod článkem.

Náš TIP na youtube písničky pro děti

TIP #1 – Já mám koně, vraný koně

TIP #2 – Brumíkův raníček

TIP 3 – Červená Karkulka

TIP 4 – Vosy

TIP 5 – Či a či a čičiči ….

TIP 6 – Mňam, mňam Bobík ..

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

TIP 7 – Chnapík maličký krokodýl

TIP 8 – Maxim Turbulence – Jede Jede Mašinka

TIP 9 – Šmoulové branej den

TIP 10 -Karel Černoch – Večerníček

 

Do komentářů můžete psát své oblíbené youtube písničky.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

3 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.