10 tipů na Youtube písničky pro děti

Písničky pro děti

Hledáte ty nejhezčí písničky pro děti, které si můžete prozpěvovat? Pak vám přinášíme 10 tipů na youtube písničky pro děti, které je možné zdarma stáhnout za pomocí programu – aTube Catcher, nebo je můžete poslouchat přímo online. Youtube písničky pro děti jsou velice oblíbené, protože jsou zdarma a můžete je poslouchat i na cestách v mobilu nebo na tabletu.

Budu ráda, když nám zašlete vaše oblíbené youtube písničky pro děti, které by mohly pomoci i ostatním. Doufám, že se vám bude můj výběr písniček pro děti líbit a dáte mi LIKE pod článkem.

Náš TIP na youtube písničky pro děti

TIP #1 – Já mám koně, vraný koně

TIP #2 – Brumíkův raníček

TIP 3 – Červená Karkulka

TIP 4 – Vosy

TIP 5 – Či a či a čičiči ….

TIP 6 – Mňam, mňam Bobík ..

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

TIP 7 – Chnapík maličký krokodýl

TIP 8 – Maxim Turbulence – Jede Jede Mašinka

TIP 9 – Šmoulové branej den

TIP 10 -Karel Černoch – Večerníček

 

Do komentářů můžete psát své oblíbené youtube písničky.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

3 komentáře

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.