1# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

1# Omalovánky k vytisknutí zdarma

Tahle dětská zábava je nekonečná. Každé dítě hrozně rádo maluje. Největší zábava je to pro ně hlavně tehdy, kdy začnou pastelky teprve poznávat a zkoušet, co ty zázračné věcičky vše umí zabarvit. Objevují, že pastelka maluje na podlahu, zdi, a určitě zkusí pomalovat i vaši milovanou bílou komodu, co vám doma zdobí předsíň. Takže abychom společně zabránili těmhle výtvorům, připravila jsem vám různé omalovánky k vytisknutí zdarma. Můžete je použít pro vaše děti. Omalovánky pro děti stačí vytisknout na jakékoliv tiskárně. Pak už si budete jen společně užívat zábavu na papíře.

Budu ráda, když nám zašlete vymalované obrázky zpět. Připravíme pak speciální články, kde je budeme publikovat. Pochlubte se kreativitou vašich dětí, budeme za to moc vděční. Kontaktujte nás

Omalovánky k vytisknutí ZDARMA

Jak stáhnout omalovánky, abyste si je mohli vytisknout?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. Poté v levém rohu uvidíte odkaz DOWNLOAD, který použijete ke stažení obrázku do vašeho PC.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Další omalovánky naleznete zde.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.