1# Omalovánky k vytisknutí zdarma – omalovánky pro děti

1# Omalovánky k vytisknutí zdarma

Tahle dětská zábava je nekonečná. Každé dítě hrozně rádo maluje. Největší zábava je to pro ně hlavně tehdy, kdy začnou pastelky teprve poznávat a zkoušet, co ty zázračné věcičky vše umí zabarvit. Objevují, že pastelka maluje na podlahu, zdi, a určitě zkusí pomalovat i vaši milovanou bílou komodu, co vám doma zdobí předsíň. Takže abychom společně zabránili těmhle výtvorům, připravila jsem vám různé omalovánky k vytisknutí zdarma. Můžete je použít pro vaše děti. Omalovánky pro děti stačí vytisknout na jakékoliv tiskárně. Pak už si budete jen společně užívat zábavu na papíře.

Budu ráda, když nám zašlete vymalované obrázky zpět. Připravíme pak speciální články, kde je budeme publikovat. Pochlubte se kreativitou vašich dětí, budeme za to moc vděční. Kontaktujte nás

Omalovánky k vytisknutí ZDARMA

Jak stáhnout omalovánky, abyste si je mohli vytisknout?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. Poté v levém rohu uvidíte odkaz DOWNLOAD, který použijete ke stažení obrázku do vašeho PC.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Další omalovánky naleznete zde.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.