Workshop zdarma – Pomoc, tchyně mi do všeho kecá, co s tím?

Workshop zdarma – Pomoc tchyně mi do všeho kecá, co s tím?

Znáte to taky? Tchyně vám do všeho kecá, ať uděláte cokoliv, nikdy není spokojená? Opravdu jen zřídka se vám stane, že se spolu shodnete, a to ještě většinou vy raději ustoupíte?

Chyba je nespíš v komunikaci, a to obvykle na obou stranách. Vyjít se svou tchýní je opravdu někdy nelehký úkol, ví totiž všechno nejlíp a vychovala přeci už vašeho partnera/manžela.

Vy ale nezoufejte, i s tchyní se dá vyjít, jen to chce vyzkoušet i jinak. O tom, jak na to, se s vámi podělí Katka Králová z Nevýchovy v novém online webináři, už 26. července od 12:00 do 00:00 hodin.

Jeho trvání by mělo být přibližně 60 až 90 minut a téma webináře zní: Pomoc, tchyně mi mluví do výchovy!“

S čím vám webinář může pomoci?

Pochopíte, proč vaše tchyně ví všechno nejlíp a vaši výchovu nerespektuje. A ještě se urazí, když něco řeknete.

Dát dítě k babičce přestane být noční můrou. Takže až příště bude volat tchyně (nebo maminka), nestáhne se vám žaludek.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

A jestli jste tchyně, uleví se vám taky. Zjistíte, že vaše snacha (zeť) vám to nedělá naschvál. A že nejste taková semetrika…

Teď už stačí se jen přihlásit a 26. července si webinář pustit kdykoliv od 12:00 hodin. Přihlásit se můžete pomocí „tlačítka“ níže.

WEBINÁŘE

Co vše se na webinářích už probíralo?

Zkraťte si čekání na webinář a podívejte se, co všechno se už rodiče mohli skrze nevýchovné webináře dozvědět. Pokud ale potřebujete pomoc s dětmi okamžitě, pak doporučuji vyzkoušet nový rychlokurz nevýchovy zdarma.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.