Workshop zdarma – Pomoc, tchyně mi do všeho kecá, co s tím?

Workshop zdarma – Pomoc tchyně mi do všeho kecá, co s tím?

Znáte to taky? Tchyně vám do všeho kecá, ať uděláte cokoliv, nikdy není spokojená? Opravdu jen zřídka se vám stane, že se spolu shodnete, a to ještě většinou vy raději ustoupíte?

Chyba je nespíš v komunikaci, a to obvykle na obou stranách. Vyjít se svou tchýní je opravdu někdy nelehký úkol, ví totiž všechno nejlíp a vychovala přeci už vašeho partnera/manžela.

Vy ale nezoufejte, i s tchyní se dá vyjít, jen to chce vyzkoušet i jinak. O tom, jak na to, se s vámi podělí Katka Králová z Nevýchovy v novém online webináři, už 26. července od 12:00 do 00:00 hodin.

Jeho trvání by mělo být přibližně 60 až 90 minut a téma webináře zní: Pomoc, tchyně mi mluví do výchovy!“

S čím vám webinář může pomoci?

Pochopíte, proč vaše tchyně ví všechno nejlíp a vaši výchovu nerespektuje. A ještě se urazí, když něco řeknete.

Dát dítě k babičce přestane být noční můrou. Takže až příště bude volat tchyně (nebo maminka), nestáhne se vám žaludek.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

A jestli jste tchyně, uleví se vám taky. Zjistíte, že vaše snacha (zeť) vám to nedělá naschvál. A že nejste taková semetrika…

Teď už stačí se jen přihlásit a 26. července si webinář pustit kdykoliv od 12:00 hodin. Přihlásit se můžete pomocí „tlačítka“ níže.

WEBINÁŘE

Co vše se na webinářích už probíralo?

Zkraťte si čekání na webinář a podívejte se, co všechno se už rodiče mohli skrze nevýchovné webináře dozvědět. Pokud ale potřebujete pomoc s dětmi okamžitě, pak doporučuji vyzkoušet nový rychlokurz nevýchovy zdarma.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.