Webinář zdarma – Jak správně reagovat, když dítě něco provede

Webinář zdarma
Kristina F
Autorem Kristina F

Pozvánka na webinář Jak správně a bez infarktu reagovat, když neuplyne den, aby vaše dítě něco neprovedlo, který se koná v úterý 26. května v 20:00 hodin.

Z nadpisu je velmi jasné, o čem webinář v úterý bude. Nicméně pro ty, kteří slyší o Nevýchově poprvé, pár řádku napíši. Kurz výchova nevýchovou jste mohli vidět a slyšet již v mnoha mediích. Nevýchova.cz je moderní výchovný program pro rodiče, který je ověřený a pomohl už 65 tisícům rodin s dětmi.

Rodiče se s ním naučili problémy s dětmi řešit, bez pomocí křiku či jiného nátlaku. Zkuste to i vy, tento výchovný program není jen pro určité typy lidí, je pro všechny rodiče, kteří chtějí mít se svým dítětem kouzelný vztah. Není to nic složitého, stačí se naučit dětem porozumět. My rodiče chceme, aby nás naše děti poslouchaly, plnily si povinnosti, rozuměly, když se řekne NE.

Někteří už teď přesně ví, že jejich syn bude uznávaný spisovatel, nebo naopak dcera slavná herečka, ale nezapomínejme se ptát i našich dětí, co ony potřebují a co opravdu chtějí? Já osobně jsem si prošla kurzem také a aplikovala jsem vše, co Katka poradila či doporučila. S velikým úsměvem píšu ANO, jsem spokojená matka. Se svým synem (4 roky) se dokážu téměř na všem v pohodě domluvit a přišlo to samo, já se začala syna ptát, stejně jako on mě. Svěřila jsem se mu, že i já mám starosti a povinnosti, sice mi Honzík zrovna nehodil mého oblíbeného medvídka do kaluže, ale šéf na mě tlačí s uzávěrkou.

Každému rodiči bych přála, aby poznal a pocítil, jaké to je si takhle popovídat se svým dítětem a přitom vyřešit problém, který vás pronásleduje téměř každý den a pořád dokola. Pojďte se tedy s námi podívat na webinář, kde se na svět díváme dětskýma očima. Třeba i právě vy se zde najdete a půjdete s námi do toho a naučíte se, jak to můžeme dělat jinak. Jak si vytvořit kouzelný vztah s vašimi nejbližšími.

Na závěr bych ráda uvedla, že pokud vám čas webináře nevyhovuje, nevadí. Webinář bude ke shlédnutí až do půlnoci.

webinář nevýchovy zdarma

Budu také ráda, když budete sdílet tuto pozvánku na seminář a pomůžeme si tak navzájem.

Přidat komentář