Webinář zdarma – Jak na to, aby to dětem ve škole šlo?

Webinář zdarma - Jak na to, aby to dětem ve škole šlo?

Jste jedni z rodičů, jejichž dítě je školou otrávené a nechce se mu učit? Zapomíná si zapisovat domácí úkoly, nenosí všechny pomůcky? Do školy i ze školy chodí otrávené a do všeho, co se týká školy, jej musíte nutit?  Nebaví vás jim neustále stát za zády a kontrolovat každý jejich krok?

Jste už unavení z neustálého opakování a připomínání? Zažíváte doma situace, kdy padají věty jako: „Co bylo ve škole?“, „Kolik bylo dneska jedniček a kolik pětek?“, „Co bylo k obědu?“ a „Co úkoly máš dneska nějaké?“

Jestli jste alespoň na jednu otázku kývli hlavou nebo odpověděli ano, pak zůstaňte a přečtěte si, o čem bude další nevýchovný webinář. Možná se zdá, že Nevýchova je více zaměřená na děti předškolního věku, nicméně principy a metody, o kterých Katka mluví, lze využít i při komunikaci s puberťáky, kolegy v práci, tchyní, lidmi v okolí, učitelkou ve škole a i s partnerem.

Takzvaný puberťák/školák svět vnímá úplně jinak, se svými vrstevníky si tvoří vlastní realitu a my dospělí jsme pro ně v mnoha případech nepochopitelní stejně, jako oni pro nás. Úterní webinář na mnohé otázky odpoví a poskytne vám nový úhel pohledu a nová možná řešení.

Kdy nevýchova bude vysílat?

Téma: Tajemství dobrých známek: Jak zařídit, aby dětem učení ve škole šlo?
Termín vysílání: 26. 9. 2017 od 8:00 hodin do 24:00 hodin

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

webinář nevýchovy květen 2017 S čím rodičům webinář může pomoci?

  • Jak to udělat, abyste svoje dítě nemuseli do učení nutit, a přesto mělo skvělé výsledky
  • Jak včas zařídit, že nebude školu dohánět těsně před vysvědčením a vám v pololetí nepotečou nervy
  • Jak na to, aby se brzy naučilo poradit si se školními povinnostmi bez vás (a umělo si pak poradit i v životě)

Během vysílání zjistíte, jaké 2 věci dělají rodiče dětí, které jsou ve škole úspěšné

Tipy, čím se inspirovat, než webinář začne

Trable se školou: Kde se ztrácí chuť do učení a jak ji znovu najít – tento článek je spíše dopis rodičům, dle mého názoru je v něm pár vět, nad kterými se jako rodiče můžete zamyslet.

„Smrdíš“ znamená: Mám tě ráda, tati – v tomto článku naopak můžete vidět, jaké ovoce přináší otevřená a partnerská komunikace. Autorkou tohoto článku je Katka Králová a je psán z vlastních prožitků a dojmů.webinář nevýchovy květen 2017

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.