Webinář zdarma – Jak na to, aby to dětem ve škole šlo?

Webinář zdarma - Jak na to, aby to dětem ve škole šlo?

Jste jedni z rodičů, jejichž dítě je školou otrávené a nechce se mu učit? Zapomíná si zapisovat domácí úkoly, nenosí všechny pomůcky? Do školy i ze školy chodí otrávené a do všeho, co se týká školy, jej musíte nutit?  Nebaví vás jim neustále stát za zády a kontrolovat každý jejich krok?

Jste už unavení z neustálého opakování a připomínání? Zažíváte doma situace, kdy padají věty jako: „Co bylo ve škole?“, „Kolik bylo dneska jedniček a kolik pětek?“, „Co bylo k obědu?“ a „Co úkoly máš dneska nějaké?“

Jestli jste alespoň na jednu otázku kývli hlavou nebo odpověděli ano, pak zůstaňte a přečtěte si, o čem bude další nevýchovný webinář. Možná se zdá, že Nevýchova je více zaměřená na děti předškolního věku, nicméně principy a metody, o kterých Katka mluví, lze využít i při komunikaci s puberťáky, kolegy v práci, tchyní, lidmi v okolí, učitelkou ve škole a i s partnerem.

Takzvaný puberťák/školák svět vnímá úplně jinak, se svými vrstevníky si tvoří vlastní realitu a my dospělí jsme pro ně v mnoha případech nepochopitelní stejně, jako oni pro nás. Úterní webinář na mnohé otázky odpoví a poskytne vám nový úhel pohledu a nová možná řešení.

Kdy nevýchova bude vysílat?

Téma: Tajemství dobrých známek: Jak zařídit, aby dětem učení ve škole šlo?
Termín vysílání: 26. 9. 2017 od 8:00 hodin do 24:00 hodin

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

webinář nevýchovy květen 2017 S čím rodičům webinář může pomoci?

  • Jak to udělat, abyste svoje dítě nemuseli do učení nutit, a přesto mělo skvělé výsledky
  • Jak včas zařídit, že nebude školu dohánět těsně před vysvědčením a vám v pololetí nepotečou nervy
  • Jak na to, aby se brzy naučilo poradit si se školními povinnostmi bez vás (a umělo si pak poradit i v životě)

Během vysílání zjistíte, jaké 2 věci dělají rodiče dětí, které jsou ve škole úspěšné

Tipy, čím se inspirovat, než webinář začne

Trable se školou: Kde se ztrácí chuť do učení a jak ji znovu najít – tento článek je spíše dopis rodičům, dle mého názoru je v něm pár vět, nad kterými se jako rodiče můžete zamyslet.

„Smrdíš“ znamená: Mám tě ráda, tati – v tomto článku naopak můžete vidět, jaké ovoce přináší otevřená a partnerská komunikace. Autorkou tohoto článku je Katka Králová a je psán z vlastních prožitků a dojmů.webinář nevýchovy květen 2017

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.