Nevýchova webinář – Jak pomoci sourozencům zvládat spory?

Webinář zdarma - Jak na sourozenecké spory?

Sourozenci, to je téma samo o sobě. Tak moc si rodiče přejí, aby si jejich děti spolu rozuměly, aby si vzájemně pomáhaly a aby z nich byly ti nejlepší přátelé až do konce života. Jako rodiče si sourozenectví našich dětí malujeme růžově, představujeme si, jak to bude fajn, až Kubík bude „velkej brácha“ nebo jak vám bude Anetka s mladší sestřičkou pomáhat, vozit ji v kočárku apod.

Realita je ale obvykle úplně jiná a dochází na sourozenecké spory. Děti se mezi sebou bijí, žárlí jeden na druhého, perou se o pozornost mámy. Přetahují se o hračky, vzájemně si ubližují, hádají se, křičí a pošťuchují. Řešit dětské spory je v mnoha případech velmi těžké. Rodiče chtějí předejít opakování těchto situací, ale bohužel se jim to nedaří.

Pokud i vy patříte k mámám nebo tátům, kteří už jsou z toho věčného dohadování a praní se mezi sourozenci unavení a vyčerpaní, pak neodcházejte dřív, než se přihlásíte na Nevýchovný webinář pro rodiče zdarma.

Webinář zdarma – „Jak zastavit sourozenecké bitky“

Webinář už byl nejednou odvysílán a protože si o něj rodiče znova psali,  bude spuštěn znovu už  25. července 2017, opět tradičně od 8:00 hodin od rána až do 23:59 téhož dne. Webinář Nevýchovy je zdarma a je pro všechny rodiče, učitele MŠ, učitele ZŠ či jiné pedagogické pracovníky. Přijďte si poslechnout, jak to vidí Katka Králová, a inspirujte se řešením, které nabízí.

Tlačítko - online workshop Nevychova

Proč si udělat čas a na webinář se podívat?

1. Uvidíte, že se sourozenci zvládnou v klidu domluvit a naučí se spory vyřešit i bez vás.
2. Přestanete jim donekonečna dělat soudce. A příště už nebudete pro nikoho „zlá“ máma nebo nespravedlivý táta.
3. Zjistíte, jak vypadají zdravé sourozenecké vztahy. A zařídíte, aby se měli víc rádi.
4. Získáte jistotu, že se z vašich dětí nestanou otloukánci nebo agresoři. A ani jedno se kvůli vám nebude cítit odstrčené.

Jste přihlášeni a máte trochu času navíc?

Jestli už jste přihlášeni a máte trochu času navíc, pak se můžete inspirovat těmito články a videem.

Tlačítko - online workshop Nevychova

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.