Webinář zdarma – 1 fígl, který z utahané matky přes noc zase udělá “moji milovanou” maminku

Online webinář zdarma
Kristina F
Autorem Kristina F

Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší a už před příchodem miminka na svět se rodiče začínají obávat, jaké to jejich asi bude. Mnozí budoucí rodiče jsou tak ovlivnění okolím, že ještě než jejich děti na svět přijdou, mají už o nich určitou představu. Vidíme vztekajícího chlapce, co mlátí jiné děti lopatkou po hlavě, a spousta z nás si pomyslí nebo už nahlas řeknou: „No, jestli tohle bude dělat ten náš malý, to se máme na co těšit.“

Proč? Opravdu proč stále od všech něco očekáváme? Vytváříme si představy o lidech, o příbězích, které čteme nebo posloucháme. Stále jsme stejní, jako ti naší mrňouskové, jen v dospělých tělech. Spousta z nás ale trpí, mámy a tátové jsou unavení a vyčerpaní, ale stále se drží hesla: jsem rodič, já musím. Musí to tak ale být? Je rodičovství opravdu taková dřina a odpočinu si, až budou děti samostatné? Já si myslím, že to tak vůbec být nemusí.

Věřím, že mnohé z nás už někdy napadla myšlenka, co takhle vymyslet dobíjení energie rodičům. Ano, bylo by to super, prostě když by už toho bylo na vás moc, napojili byste se na nabíječku a dobili potřebnou energii. Bohužel, o tomhle můžeme dále snít. Existují sice různé relaxační dechová cvičení, meditace apod., ale v dnešní “zrychlené“ době na to jednoduše nemáme čas.

Pokud se i vy cítíte vyčerpaní a unavení, udělejte si čas v úterý 28. 7. od 20:00h, protože Katka Králová z Nevýchovy si pro vás připravila online workshop zdarma na téma Jeden fígl, který z utahané matky přes noc zase udělá ‘moji milovanou’ maminku.

Katka z Nevýchovy se svými principy pomohla už v mnoha rodinách. Já sama mám s Nevýchovou ty nejlepší zkušenosti. Díky ní jsem si vytvořila se svým čtyřletým synem báječný vztah, který mnozí nechápou, ale my se navzájem chápeme a to je důležité. V mnoha věcech jsem se utvrdila a mnohé jsem se naučila. Proto se připojuji k Nevýchově a šířím jiný pohled dále mezi vás. Jak už jsem řekla, chcete změnit váš přístup, abyste večer nepadali vyčerpáním z náročné výchovy dětí? Chcete ráno vstávat svěží? Zkuste se tedy podívat na Katčin online workshop.

Co se dozvíte?

– Naučíte se jednoduchý postup, který vám okamžitě pomůže, když se cítíte totálně vyšťavená/ý.

– Zjistíte, jak můžete být dobrá máma/dobrý táta, každý den, bez přestávky a nemít z toho večer tiky.

– Objevíte, jak plíživě vaše dítě přichází o svoje sebevědomí, zatímco se o něj pečlivě staráte 24/7.

zdroj: Nevychova.cz

webinář nevýchovy zdarma

Jste u nás poprvé?

Navštívili jste náš web poprvé a zajímá vás, co Nevýchova je a kdo za ní stojí?

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Čtěte zde: Co Nevýchova je a kdo za ní stojí?

Předchozí webináře

Zajímá vás, co se probíralo minule? Podívejte se, co nám Katka poradila v předchozích dílech.

26. května Jak správně reagovat, když vaše dítě něco provede

25. června Jak zařídit, aby čištění zubů nebyla jen povinnost

28. července Jak z unavené matky přes noc udělat zase spokojenou mámu

25. srpna Jak zvládnout nástup do školky bez slziček

22. září Co dělat, když miminko pláče a nedá se uklidnit

 

 

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.