Vzteklý workshop – Vzteká se, křičí a nejde s ním hnout?

Vzteklý workshop - Vzteká se, křičí a nejde s ním hnout?

Vzteklé dítě v supermarketu, na ulici, ve školce, zkrátka kdekoliv vnímají rodiče jako obrovský problém, který většinou neumějí okamžitě vyřešit. Nevýchova rodičům již několik let pomáhá tyto a mnohé další situace zvládat jinak. Nyní Nevýchova spouští vzteklý workshop na téma: “Co dělat, když dítě každou chvíli zrudne vzteky a nejde s ním hnout”.

Situace, kterým se chce vyhnout každá máma!

 • Dítě: „Mami, já to chci.“
 • Máma: „Adame, dneska ne! Už jsem ti to říkala tisíckrát.“
 • Dítě: snaží se cokoliv navrhnout nebo vysvětlit, ale máma jej okamžitě přeruší…
 • Máma: „Ne, ne, ne, ani se nepokoušej nic říct, už jsme to probírali a já ti jasně řekla, že dneska prostě ne a hotovo.“
 • Dítě: začne natahovat, začnou mu po tvář téct slzy, promění se to v pláč, poté v řev, přidá se křik a někdy i „plácanec“ o zem…
 • Máma: usoudí, že se nic přeci neděje, a říká: „Uklidni se, okamžitě se uklidni a přestaň brečet, vždyť se ti nic neděje!“
 • Dítě: Křičí, pláče, vzteká se. Strhává na sebe veškerou pozornost lidí a máma by se nejraději na místě propadla.
 • Máma: Dítě nemůže nijak uklidnit, nic nepomáhá, nic nefunguje! Zoufale své dítě popadne a hledá místo, kde budou o samotě a situaci budou moci vyřešit. Většinou k řešení už ale nedochází, jelikož dítě z plna hrdla řve jako o život, až do vyčerpání svých sil.

Tohle je situace, kterou nechce nikdo zažít, ale většinou se jí stejně nevyhneme, buď jako hlavní aktéři a nebo jako pozorovatelé se spoustou předsudků. O dětském vztekání a vzdorování jsem psala již v několika článcích. Vím, že je to téma, které rodiče trápí nejvíce, a proto bych vás ráda pozvala na rodiči oblíbený vzteklý workshop, který se koná už 27. červa od 8:00 hodin do 23:59 hodin

Co Nevýchova je a jakou s ní mám zkušenost, se dozvíte v článku: Moje zkušenost s kurzem Nevýchova.cz

webinář nevýchovy květen 2017

Vzteklý workshop – Co dělat, když se dítě vzteká a nejde s ním hnout?

Nevýchovné workshopy jsou každý měsíc a jsou zcela zdarma. Každý díl je obvykle zaměřený na nějaké téma, které řeší většina rodičů, a nabízí jiné řešení, než doposud znáte. Nyní se už ale odeberme k tomu, s čím vám tento webinář může pomoci.

V každém workshopu se Katka zaměří na nejčastější důvody daných problémů a situací. Ukáže vám problematické situace z různých pohledů, nejen třeba z toho dospělého, ale i z pohledu dítěte. Na základě těchto poznatků pak  nabídne funkční řešení. Tento přístup já osobně hodnotím jako nejúčinnější, a hlavně v něm nechybí to nejdůležitější – zapojení dítěte.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Co Vám vzteklý workshop může dát?

Objevte tři skutečné důvody náhlých záchvatů vzteku u dětí.

 • Objevíte jednoduchou věc, která vám pomůže vztekání vyřešit, aniž byste museli dítě plácnout nebo na něj křičet.
 • Dozvíte se pravdu o dětských scénách. Nemusíte čekat, až z toho vyroste, a se vztekem si můžete poradit už teď.
 • Najdete způsob, jak můžete oba vyjít z rozjeté scény vítězně, i když už ječí, kope kolem sebe a bouchá do věcí. Příště ji zvládnete v klidu.
 • Zjistíte, o co dětem ve skutečnosti jde. Pochopíte, proč vyvádí vždycky, když není po jejich.

V případě, že vás téma zaujalo a nechcete si nechat vzteklý workshop ujít, pak jen stačí se přihlásit pomocí tlačítek v tomto článku.

webinář nevýchovy květen 2017

Chci vědět víc ještě před vysíláním?

Jelikož jsem už zmínila, že o vzteklém chování u dětí jsem psala v několika článcích, níže přidávám odkazy na některé z nich, abyste už nyní mohli pochopit, že to děti prostě mají jinak než dospělí.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.