Vzkaz od těch nejdůležitějších pro všechny rodiče

Někdy si říkáme, jestli jsme dost dobří, jestli děti jednou naši snahu vůbec ocení? Děláme opravdu dost pro to, aby z něj vyrostl silný a sebevědomý člověk? Pokládáme si otázku: Jsem dobrá máma? Jsem dobrý táta?

Nevýchova vysílá vzkaz všem rodičům s velmi důležitou zprávou, u které vám čtení nezabere více, než půl minuty. Pokud jste už vyčerpaní nebo utahaní z každého dalšího dne, pak si přečtěte těchto pár důležitých vět, které vás trochu nakopnou.

V lásce jsi jednička

Nevýchova blog - V lásce jsi jednička

“Citlivě foukáš modřiny,

třikrát mě převlíkneš,
když zkoumám bláto nebo mlsám maliny
a zmažu se až za ušima,

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

balíš mě pevně do deky,
když zakňučím, že je mi zima,

a trpělivě sbíráš hračky
zapomenuté za rohem.” …

Tlačítko - článek

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.