Tip pro ženy aneb zvětšení poprsí přírodní cestou

Zvětšení poprsí přírodní cestou

Každou ženu trápí nějaký nedostatek. Každá něco řešíme a téměř žádná žena se sebou není zcela spokojena, nelíbí se nám velký nos, pihy v obličeji, kudrnaté vlasy, brýle, postava, zadek, nohy, břicho, ramena, dokážeme prostě najít vždycky něco, co by mohlo vypadat lépe a co bychom na sobě chtěly jinak. V dnešní době existuje samozřejmě už řada služeb, doplňků, zkrátka se dnes můžete předělat celá.

Já bych ráda, ale hovořila o ženském poprsí, respektive o malém poprsí, které trápí více než 380 000 žen v České republice. Pro nás ženy, které máme maximální velikost podprsenky 75B existuje dnes hned několik řešení a mezi nejúčinnější patří plastická operace, protože, výsledek je opravdu viditelný okamžitě a je trvalý.

Plastická operace sebou, ale přináší také spoustu rizik, spojené právě s operativním zákrokem, mohou nastat komplikace, vaše tělo nemusí implantát přijmout apod. Všechny komplikace spojené s plastickou operací si můžete přečíst v článku: „Jaké rizika sebou přináší plastická operace zvětšení prsou?“

Přírodního zvětšení poprsí lze dosáhnout

Moje kamarádka se tomuto tématu úzce věnuje již několik let, a protože, objevila pár produktů, které opravdu fungují. Vytvořila spolu se svými kamarádkami magazín Bigbreast.cz, ve kterém pro vás píše o produktech na zvětšení poprsí. Produkty samy testují, takže vždy dostanete ověřené informace několika ženami.

Jako velmi účinné jsou také masáže poprsí, které jsou za prvé účinné a velmi příjemné a za druhé do nich můžete zapojit svou drahou polovičku. Mimo masáže, jsou velmi účinné také cviky na zvětšení poprsí, ty nejúčinnější naleznete například v článku: „Cviky na prsa pro ženy aneb šetrná forma jak zvětšit poprsí“

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Ověřené produkty, které fungují

Chtěla bych vás majitelky malého nebo povislého poprsí, oslovit a pomoci vám, vaši nespokojenost řešit. Já sama vyzkoušela na doporučení produkt BreastExtra a musím říct, výsledek je opravdu viditelný. Bohužel jsem nezdokumentovala své poprsí před, ale skutečně je mi těsná podprsenka.

Mezi podobně účinné patří také další produkty, všechny recenze naleznete na stránkách Bigbreast.cz  Sama si vyberte ten, který se vám bude zamlouvat nejvíce. Doporučuji vám také stáhnout si zdarma e-book – 4 tipy, jak urychlit zvětšení poprsí, který vám vysvětlí průběh zvětšení poprsí a také v něm naleznete spoustu rad a tipů, jak o své poprsí pečovat.

Každá žena je dokonalá, ale …

Všechny ženy na světě jsou krásné a originální, ale bohužel ne všechny ženy jsou se svým vzhledem spokojeny. Dnes už si můžeme přírodně pomoci, nejen se zvětšením poprsí, ale také s růstem vlasů, řas nebo nehtů.

Přírodní produkty nejsou škodlivé ani tělu nijak neubližují, v každém případě ale doporučuji, vždy si přečíst příbalový leták. V případě, že chcete užívat více než jeden doplněk stravy, vždy tohle rozhodnutí konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.