Novinky z Nevýchovy – webinář, článek a pomocník pro každou mámu

Novinky z Nevýchovy - webinář, článek a pomocník pro každou mámu

Každý měsíc Nevýchova vytváří různé tematické webináře. Na webinářích Katka Králová vždy nabízí různé možnosti funkčního řešení, kterým se můžete inspirovat. Přihlásit se můžete pomocí tlačítka, doporučuji to udělat hned, protože novinek z Nevýchovy bude více, tak abyste na něj pak nezapomněli. 🙂

webinář nevýchovy květen 2017

 

NOVINKA – „Pomocník mámy na mateřské dovolené ZDARMA“

Další novinkou Nevýchovy pro rodiče je „Pomocník mámy na mateřské dovolené“, skládá se z 5 dílů, které vám Nevýchova bude postupně zasílat na e-mail. Celý průvodce je rozložen do třech týdnů a to z toho důvodu, abyste měla dostatek času se s každou novou informací ztotožnit, vyzkoušet si ji v praxi a postupovat, tak aby i pomocník měl smysl a řád přesně pro Vás.

V každém díle se Katka Králová s Hankou Havrilcovou úzce věnuje těm nejtěžším tématům maminek maličkých dětí. Nejspíše vám tento popis moc neřekl, tak vám ráda prozradím, všechna témata, ale obsah si už musíte projít vy sami. Tento pomocník pomůže každé mámě, která má problém s uspáváním, přebalováním, s vysvětlováním svému batoleti, že něco nesmí apod.

5 dílů = porozumění si s dítětem a pochopení jeho reakcí

1. díl „Pomocníka mámy na mateřské“ – objevíte veliké nevýchovné kouzlo, které vám prozradí, co opravdu je otevřená komunikace s miminkem. Zjistíte, jak s malými dětmi komunikovat tak, aby vám rozuměly. Rodiče často s dětmi mluví jako s nechápavými tvory a pak jim uniká, co všechno jejich děti skutečně vnímají. Napojení se na dítě je pro mámu velmi důležité.

2. díl „Pomocníka mámy na mateřské“ – zjistíte proč, zákazy a věty: „Na to nesahej!“  „Tohle nedělej!“ „To nesmíš“ nefungují a dozvíte se, jak formulovat věty tak, aby jim rozumělo i batole. Dozvíte se také, jak to udělat, tak abyste své dítě nemuseli okřikovat či na něj zvyšovat hlas, aby reagovalo.  Otevřená komunikace je základem celého průvodce a proto i v tomto díle se o ni něco zajímavého dozvíte.

3. díl „Pomocníka mámy na mateřské“ – S Hankou Havrilcovou přijdete na kloub, divokému přebalování. Základním a velmi důležitým pravidlem je, že na “přebalováku” nesmí být jen dítě, potřebuje tam být ještě něco, co se dozvíte ve třetím díle. Vraťte se s Hankou Havrilcovou do plínek a prožijte si očima dítěte, jaké to ležet na “přebalováku”.

4. díl „Pomocníka mámy na mateřské“ – Co byste řekla tomu, že byste se ode dneška na uspávání těšila? Měla byste z toho perfektní pocit a z únavných uspávacích hodin by se stal příjemný kratší zážitek, na který jednou budete se slzami v očích vzpomínat. Zjistíte také, co dělat, když se cítíte utahaná a vyčerpaná po celém dni nebo týdnu. Hanka se bude opět věnovat otevřené komunikaci a spolu s ní přijdete na to, co všechno dvouleté děti dokážou, když rodiče zvolní.

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

5. díl „Pomocníka mámy na mateřské“ – Poslední díl je celý v režii prožitků. Katka s Hankou pro vás natočili skvělé audio, které vám poskytne zážitek z pohledu dítěte. V audiu se dozvíte, co dítě prožívá, když vám něco spolu nejde, zjistíte, kde vznikají záseky. Audio prožitkové cvičení je pro rodiče mnohdy ten zásadní zlom v jejich vztahu s dítětem. V případě, že vám Nevýchova dává smysl, může vám toto audio, změnit pohled na dítě a situace, které se vám odehrávají.

Pomocník mámy na mateřské dovolené - tlačítko 1. díl

Proč je pomocník o 5 dílech a trvá 3 týdny?

Taky jsem nebyla nadšená z toho, že celý pomocník trvá dlouhé tři týdny, ale při procházení pomocníkem mi došlo, že délka je akorát a možná ještě krátká. Informací, zkušeností a rad je v celém pomocníku snad tisícovka a máma, která je unavená, vyčerpaná a trápí ji, jak jim to společně doma nejde, potřebuje také nějaký čas, aby se změnami a novými přístupy sžila.

Proto doporučuji nepřeskakovat díly, projít si průvodce postupně díl za dílem, aplikovat rady a mít trpělivost a nevzdávat se po každém nezdaru. Vždyť když se chceme naučit jezdit na kole tak to po prvním pádu taky nevzdáme, zvedneme se a zkusíme to znovu. Tak to nevzdávejte, nezavírejte tento článek bez akce, bez vašeho prvního kroku se lepších zítřků totiž nedočkáte.

Jak „Pomocník mámy na mateřské“ funguje?

Je to jednoduché, po kliknutí na tlačítko, pro přesměrování na pomocníka budete vyzváni k zadání e-mailu a ihned obdržíte uvítací video s prvním dílem. Za 4 dny na to obdržíte druhé video a pak po stejné době čtvrté a páté. Když tedy vstoupíte do kurzu například 4. 5. 2017 poslední video obdržíte 20. 5. 2017.

Během jednoho měsíce, můžete vašemu děťátku porozumět a pochopit jeho reakce a chování. Proto neváhejte a jděte spolu s vaším miminkem do toho. Celý průvodce je ZDARMA. Lepší přístup a vysvětlení na české síti nenajdete.

Pomocník mámy na mateřské dovolené - tlačítko 1. díl

Nevýchova blog

Dále můžu prozradit, že se můžete určitě těšit na další sérii oblíbených nevýchovných článků na blogu Nevýchovy. Novinkou prozatím bude článek, který každým dnem vyjde na nevýchovném blogu. Článek je prozatím velkým tajemstvím, takže se na něj těším spolu s vámi. Jakmile se objeví na nevýchovném blogu budu vás včas informovat.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář