Nevýchova blog – 1. díl Mimozemšťan s čertem v patách

Mámo, táto, já se tu s vámi bojím! Mimozemšťan s čertem v patách

Nevýchova má na svém webu spoustu zajímavých článků, které by vám mohly pomoci pochopit své děti daleko snáze. Proto jsme se rozhodli vám o nich říci i na našem magazínu. Tento článek je hlavně pro ty rodiče, kteří své děti straší.

1 díl článek mámo,táto já se bojím

“Ukážu Vám dvě „běžné“ situace s dětmi. Pro mě dva velké zážitky. Momenty, kdy v nás dítě ztrácí důvěru. Situace, ve kterých si pod sebou podřezáváme rodičovskou větev pro všechny další společné okamžiky. Především ale tyhle naše přístupy podřezávají větev dětem. Tu, která roste na stromě šťastného života. Jak totiž získat základní důvěru ke světu a uspět v něm, když…” 

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

článek zdarma

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.