Nevýchova blog – 1. díl Mimozemšťan s čertem v patách

Mámo, táto, já se tu s vámi bojím! Mimozemšťan s čertem v patách

Nevýchova má na svém webu spoustu zajímavých článků, které by vám mohly pomoci pochopit své děti daleko snáze. Proto jsme se rozhodli vám o nich říci i na našem magazínu. Tento článek je hlavně pro ty rodiče, kteří své děti straší.

1 díl článek mámo,táto já se bojím

“Ukážu Vám dvě „běžné“ situace s dětmi. Pro mě dva velké zážitky. Momenty, kdy v nás dítě ztrácí důvěru. Situace, ve kterých si pod sebou podřezáváme rodičovskou větev pro všechny další společné okamžiky. Především ale tyhle naše přístupy podřezávají větev dětem. Tu, která roste na stromě šťastného života. Jak totiž získat základní důvěru ke světu a uspět v něm, když…” 

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

článek zdarma

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.