Nevýchova blog – 2. díl Myslíš, že jsou čerti, Kači?

Nevýchova blog - 2. díl Myslíš, že jsou čerti, Kači?

Jedno krátké zamyšlení pro rodiče, kteří své děti straší. Podívejte se na to s Katkou dětskýma očima.

doclanku

“Řeknu Vám, příteli by se nemělo lhát. Vím to z vlastní zkušenosti. Taky jsem dřív lhala, abych neublížila, abych ublížila, aby to bylo jednodušší, aby nebylo dusno, aby bylo dusno… Většinou to podle toho taky dopadalo. No nic, vyvíjíme se. Taky proto dnes můžu říct, že lhát dětem je superblbost. A ještě větší blbost je lhát jim proto, abychom je postrašili a někam dostrkali.” píše Katka Králová z Nevýchovy

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

článek zdarma

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.