Tajemství spokojených rodičů a šťastných dětí

Brána k dětem - nevýchova.cz

Nevycházíte se svými dětmi tak, jak byste si přáli? Toužíte po spokojené rodině bez hádek a nátlaků? Přemýšlíte, co děláte špatně, když to vaše dítko ráno ne a ne sníst ten chleba se salámem? Přitom jste se snažili už všemožně vysvětlit, že vážně spěcháte a musíte už odejít? Nezoufejte, máme řešení, jak mít s dítětem parádní vztah a jistotu správné výchovy.

Určitě jste všimli, jak už ve svém okolí, nebo jste slyšeli v mediích, že v dnešní době je velkým trendem volná výchova (nevýchova). Co to znamená? Dítě se tak nějak vychovává samo, je mu dovoleno, co si vyžádá a rodiče jsou v mnoha případech přesvědčeni, že to dělají správně. Tak by to ale úplně být nemělo.

Pojďme se všichni zamyslet nad svou rodinou. Mám opravdu se svým dítětem vztah, jaký si přeji? Jde to bez křiku a příkazů? Nebo souhlasíte, že každému dítěti bychom jako rodiče měli pomoci nastavit určité hranice a ukázat mu, jak se chovat k ostatním? Seznamte se s výchovným přístupem kurzu Nevýchova.cz.

rychlokurz nevýchovy zdarma

Co je kurz výchova nevýchovou – Nevýchova.cz?

Nevýchova.cz je moderní výchovný program pro rodiče, ověřený v 65 tisících rodin s dětmi. Pomůže vám s dětmi lépe komunikovat, vyřešit každodenní maličkosti, jako je odchod do škol a školek, pomalé snídání, čištění zoubků, ale i složitější situace s puberťáky.

Toužíte po báječném vztahu se svým dítětem, ale už teď vám připadá, že to nezvládáte? Nebojte, řešení je naprosto jednoduché. V kurzu Katky Králové z Nevýchovy se naučíte s dětmi lépe komunikovat a hlavně pochopíte, proč se vám tohle vše neustále opakuje a slova jako „nezlob“ a „nedělej to“ nefungují.

Kurz výchova nevýchovou 0-18 let

Kurz trvá 5 týdnů, obsahuje 5 témat:

 • Jak se s dítětem domluvit
 • Jak se chovat, když dítě lže
 • Jak nastavit hranice tak, aby je děti dodržovaly
 • Jak zařídit sourozencům hezký vztah
 • Jak být úžasný rodič a i se tak opravdu cítit

Co získám v kurzu Nevýchovy?

 • Naučíte se, jak svému dítěti vysvětlit, že se to nedělá, aniž byste museli použít nátlak
 • Ukážeme Vám, jak se s dětmi jakéhokoliv věku domluvit a tím předejít opět nátlaku
 • Objevíte rodičovskou schopnost poznání jistoty, poznáte, jestli to s dětmi děláte správně
 • Budete moci přestat pochybovat, nic vás už nerozhodí
 • Prozradíme vám, kdy je potřeba nastavit dítěti hranice a jak to udělat, aby to děti chtěly dodržovat
 • Poradíme, jak zařídit, aby sourozenci měli hezký vztah a vy jste předešli jejich hádkám
 • Ukážeme vám, že šťastné děti mají spokojené rodiče
 • Možnost výměny zkušenosti s rodiči, kteří kurzem už prošli
 • Čtení příběhů rodičů, možnost se zapojit do diskuzí
 • Bonusová videa v sekci zážitková videa
 • E-book Jak se domluvit s dítětem, které ještě nemluví –  ZDARMA
 • Vedené úkoly a pracovní sešity v PDF ke stažení
 • Každou část kurzu lze stáhnout v podobě audio nahrávky
 • Speciál 5 principů Nevýchovy, navíc speciální seriál, ve kterém odhalíte nejdůležitější principy Nevýchovy
 • Osobního průvodce kurzem Nevýchovy
 • Kurz zaručuje trojí garanci:nejvyšší kvalita, ověřené postupy, nejste na to sami
 • Do 14 dnů bez udání důvodů záruka vrácení peněz
 • To nejlepší samozřejmě na konec, nemusíte se rozhodnout ihned, vyzkoušejte si náš kurz na 14 dní ZDARMA
 • Kurzem to nekončí, po skončení se vám přístup do kurzu neuzavírá

Vyzkoušet kurz Zdarma

Mohlo by vás zajímat

Článek: Moje zkušenost s kurzem Nevýchova.cz 

Článek: 6 tipů, jak lépe pochopit sebe a své dítě

Článek: Dvě myšlenky o tom, jak se může dítě cítit, když zůstane nepochopené

Ebook- Jak komunikovat s dětmi

Článek: Kurz výchova nevýchovou – zisk nebo vyhozené peníze?

Reference klientů na kurz – výchova nevýchova

Níže můžete vidět reference a příběhy rodičů, kteří kurzem výchova nevýchovou prošli. Z důvodu ochrany a bezpečí všech rodičů a dětí neuvádíme žádné obrázky. V sekci příběhy ale naleznete fotografie rodičů, tam máte totiž přístup jen vy, rodiče dětí, kteří kurz zakoupili a dostali přístupové údaje.

„Dříve bych nevěřila, že on-line kurz mi může tolik dát, obohatit, můžu se z něj tolik naučit a může mě tolik posunout. Naopak jsem zjistila, že se vyrovná, v něčem i předčil kurzy naživo, je super, že se k lekcím a videům můžu vracet, kdykoliv potřebuju, zastavit, kdykoliv cítím, že se potřebuju nad tím zamyslet, nerozumím něčemu, nebo mi naopak myšlenky utečou do konkrétních situací (které proběhly), kde hledám to, co právě Katka řekla, a říkám si: aha, to je ono…a můžu si je opravdu plně užít, protože si je pustím ve chvíli, kdy mám na ně klid a nic mě neruší.“

– Jana S.

„Já osobně jsem si upřímně po prvním oťukání před kurzem říkala, že asi Ameriku neobjevím, absolvovala jsem R+R (kdo nezná, je to Respektovat a být respektován)…snaha o respektující přístup k dítěti, pořád jsem nevěděla, proč mi to nefunguje a proč mi to nesedí…strašně špatně jsem byla z toho, co bylo odpřednášené, schopná převádět věci do praxe..byly tam mraky modelových situací, které trochu hraničily s manipulací…používaly se stejné věty: víš, to se mi nelíbí, ale končilo to: bylo by potřeba udělat to tak a tak…prostor pro dítě nula….díky Katce jsem si doplnila poslední dílek do mozaiky…ten prostor, který dostane dítě a ten samý prostor, který chci mít i já a neobětovat se pro všechny…takže jsem Ameriku nakonec objevila, a za to děkuji, za sebe i za své děti…R+R je jako naučit se Nevýchovu nazpaměť…nabiflovat, když to tak necítím — Nevýchova je o tom, naučit se to cítit a žít.“

– Ivana

„Manžel má časově i psychicky náročnou práci a já na něj neustále tlačím, protože nemá na nic čas, slibuje a sliby neplní, kličkuje, vymlouvá se …. Viděla jsem chybu v něm. Díky Vašemu videu mi najednou došlo, že chyba není tak úplně na jeho straně, že jeho chování je jenom reakce na mé “policejní” chování. Ukázkově, přesně tak, jak jste to popisovala. Moc vám proto děkuji, opravdu ze srdce, i když to nebylo úplně cílem Vašich videí, ale velmi pravděpodobně jste mi zachránila manželství, protože jsem v určitých vyhrocených situacích už skutečně uvažovala o rozvodu.“

– Maminka si napřála být uvedena, aby manžel neměl hned náskok 🙂

Můžete také znát z

Nevýchova.cz v mediích

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem mámou jednoho kluka, partnerkou jednoho muže a ráda bych se stala inspirací mnoha rodičů, kteří hledají v mateřství své místo. Rodičovství umí potrápit a každý máme právo dělat chyby, protože chyby jsou důkazem toho, že se o něco snažíme. V případě, že je ale vědomě či nevědomě opakujeme, pak zůstaneme stát stále na jednom místě. Proto jsem vytvořila magazín Kouzelná výchova, ze kterého můžete čerpat inspiraci, zamýšlet se, tvořit si názory, sdílet své pocity a otevřeně komunikovat s lidmi, kteří vás nebudou soudit.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.