Workshop zdarma – Tajemství výchovy prvorozených dětí

Nevýchova dělá obsah pro vás, rodiče, a snaží se vyjít rodičům co nejvíce vstříc. Na základě spousty dotazů se tvůrci Nevýchovy rozhodli pro změnu – vytvoření nového formátu online webináře.  Tento online webinář si budete moci zhlédnout 3. května 2016 od 12:00 hodin až do půlnoci. Máte tak celých 12 hodin na to, abyste si z webináře mohli odnést co nejvíce.

Webinář bude dlouhý přibližně 75 minut a jeho přesný název zní: „Tajemství výchovy prvorozených dětí: Bude puntičkář, sobec nebo žárlivec na mladšího?“

Co se dozvíte?

  • Zjistíte, čím rodiče zásadně ovlivňují osobnost prvorozeného dítěte. A následně i toho mladšího.
  • Odhalíte rozdíly v přístupu, které rodiče běžně mezi dětmi dělají, aniž to tuší. Prokouknete, jak je to u vás – abyste s tím mohli včas přestat.
  • Porozumíte, co se děje se starším, když se narodí sourozenec. Proč najednou tak jančí a co s tím?
  • A uvidíte, jakou paseku může nadělat rodičovská touha po dokonalé výchově. Která výchova je vlastně ta pravá??

Máte-li zájem o plánovaný webinář, přihlaste se pomocí tlačítka níže a Katka Králová vám na něj zašle odkaz rovnou na váš e-mail.Online Webinář Nevýchovy

Co je to webinář a k čemu slouží?

Online webinář je vlastně takový seminář, který můžete sledovat odkudkoliv. Nevýchova pořádá tématické webináře už dlouho a na našem webu se můžete dozvědět i to, co se probíralo v předchozích dílech. Odkazy na všechny mé postřehy z webinářů naleznete níže.

Kristina Farkasová
Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Podělte se s ostatními:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *