Workshop zdarma – Pomoc, tchyně mi do všeho kecá, co s tím?

Workshop zdarma – Pomoc tchyně mi do všeho kecá, co s tím?

Znáte to taky? Tchyně vám do všeho kecá, ať uděláte cokoliv, nikdy není spokojená? Opravdu jen zřídka se vám stane, že se spolu shodnete, a to ještě většinou vy raději ustoupíte?

Chyba je nespíš v komunikaci, a to obvykle na obou stranách. Vyjít se svou tchýní je opravdu někdy nelehký úkol, ví totiž všechno nejlíp a vychovala přeci už vašeho partnera/manžela.

Vy ale nezoufejte, i s tchyní se dá vyjít, jen to chce vyzkoušet i jinak. O tom, jak na to, se s vámi podělí Katka Králová z Nevýchovy v novém online webináři, už 26. července od 12:00 do 00:00 hodin.

Jeho trvání by mělo být přibližně 60 až 90 minut a téma webináře zní: Pomoc, tchyně mi mluví do výchovy!“

S čím vám webinář může pomoci?

Pochopíte, proč vaše tchyně ví všechno nejlíp a vaši výchovu nerespektuje. A ještě se urazí, když něco řeknete.

Dát dítě k babičce přestane být noční můrou. Takže až příště bude volat tchyně (nebo maminka), nestáhne se vám žaludek.

vánoce ježíšek dárky na vánoce tipy na vánoční dárky dárky pro děti vánoční dárky pro děti vánoční dárky pro rodiče přijde letos ježíšek existuje ježíšek dárky pod stromeček dárky k vánocům pro děti dárky vánoce vánoční úklid tvoření s dětmi vánoce

A jestli jste tchyně, uleví se vám taky. Zjistíte, že vaše snacha (zeť) vám to nedělá naschvál. A že nejste taková semetrika…

Teď už stačí se jen přihlásit a 26. července si webinář pustit kdykoliv od 12:00 hodin. Přihlásit se můžete pomocí „tlačítka“ níže.

WEBINÁŘE

Co vše se na webinářích už probíralo?

Zkraťte si čekání na webinář a podívejte se, co všechno se už rodiče mohli skrze nevýchovné webináře dozvědět. Pokud ale potřebujete pomoc s dětmi okamžitě, pak doporučuji vyzkoušet nový rychlokurz nevýchovy zdarma.

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Přidat komentář