Webinář zdarma – Jak na to, aby mu to ve škole šlo?

Jste jedni z rodičů, jejichž dítě je školou otrávené a nechce se mu učit? Zapomíná si zapisovat domácí úkoly, nenosí všechny pomůcky? Do školy i ze školy chodí otrávené a do všeho, co se týká školy, je musíte nutit?  Nebaví vás jim neustále stát za zády a kontrolovat každý jejich krok? Jste už unavení z neustálého opakování a připomínání? Zažíváte doma situace, kdy padají věty typu: „Co bylo ve škole?“, „Kolik bylo dneska jedniček a pětek?“, „Co bylo k obědu?“ a „Co úkoly máš dneska nějaký?“

Jestli jste alespoň na jednu otázku kývli hlavou nebo odpověděli ano, pak zůstaňte a přečtěte si, o čem bude úterní webinář Nevýchovy. Možná se zdá, že Nevýchova je víc zaměřená na děti předškolního věku, nicméně principy a metody, o kterých Katka mluví, lze využít i při komunikaci s puberťákem, kolegou v práci, tchyní, lidmi v okolí, učitelkou ve škole i s partnerem.

Takzvaný puberťák svět vnímá úplně jinak, se svými vrstevníky si tvoří vlastní realitu a my dospělí jsme pro ně v mnoha případech nepochopitelní stejně, jako oni pro nás. Úterní webinář na mnohé otázky odpoví a poskytne vám nový úhel pohledu a nová možná řešení.

Kdy webinář bude?

Téma: Tajemství dobrých známek: Jak zařídit, aby mu to ve škole šlo
Termín vysílání: 21. 2. 2017 od 8:00 hodin do 24:00 hodin

Tlačítko - online workshop Nevychova
V čem rodičům webinář může pomoci?

  • Jak to udělat, abyste svoje dítě nemuseli do učení nutit, a přesto mělo skvělé výsledky
  • Jak včas zařídit, že nebude školu dohánět těsně před vysvědčením a vám v pololetí nepotečou nervy
  • Jak na to, aby se brzy naučilo poradit si se školními povinnostmi bez vás (a umělo si pak poradit i v životě)

Během vysílání zjistíte, jaké 2 věci dělají rodiče dětí, které jsou ve škole úspěšné

nevýchova, baby, pro miminka, pro děti, dítě, miminko, maminka, uspávání, rodina, rodiče, miminka, nespí, uspávání

Tipy, čím se inspirovat, než webinář začne

Trable se školou: Kde se ztrácí chuť do učení a jak ji znovu najít – tento článek je spíše dopis rodičům, dle mého názoru je v něm pár vět, nad kterými se jako rodiče můžete zamyslet.

„Smrdíš“ znamená: Mám tě ráda, tati – v tomto článku naopak můžete vidět, jaké ovoce přináší otevřená a partnerská komunikace. Autorkou tohoto článku je Katka Králová a je psán z vlastních prožitků a dojmů.

Kristina Farkasová
Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Podělte se s ostatními:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *