Webinář zdarma 22. 11. 2016 – Co dělat, když se dítě vzteká a nejde s ním hnout?

Vzteklé dítě v supermarketu, na ulici, ve školce, zkrátka kdekoliv vnímají rodiče jako obrovský problém, který většinou neumějí okamžitě vyřešit. Nevýchova rodičům již několik let pomáhá tyto a mnohé další situace zvládat jinak. Nyní Katka Králová z Neýchovy natočila webinář na téma „Co dělat, když dítě každou chvíli zrudne vzteky a nejde s ním hnout“. 

Situace, které se chce vyhnout každá z nás

Dítě: „Mami, já to chci.“

Máma: „Adame, dneska ne, už jsem ti říkala, že ne.“

Dítě: snaží se cokoliv navrhnout nebo vysvětlit, ale máma jej okamžitě přeruší…

Máma: „Ne, ne, ne, ani se nepokoušej nic říct, už jsme to probírali a já ti jasně řekla, že dneska ne.“

Dítě: začne natahovat, začnou mu po tvář téct slzy, promění se to v pláč, poté v řev, přidá se křik a někdy i „plácanec“ o zem…

Máma: „Uklidni se, okamžitě se uklidni a přestaň brečet!“

Dítě: Křičí, pláče, vzteká se. Vypadá jako malý satan a strhává na sebe veškerou pozornost lidí.

nevýchova, baby, pro miminka, pro děti, dítě, miminko, maminka, uspávání, rodina, rodiče, miminka, nespí, uspávání

Máma: Dítě nemůže nijak uklidnit, nic nepomáhá, nic nefunguje! Zoufale své dítě popadne a hledá místo, kde budou o samotě a situaci budou moci vyřešit. Většinou k řešení už ale nedochází, jelikož dítě z plna hrdla řve jako o život, až do vyčerpání svých sil.

Tohle je situace, kterou nechce nikdo zažít, ale většinou se jí stejně nevyhneme. O dětském vztekání a vzdorování jsem psala již v několika článcích. Vím, že je to téma, které nás rodiče trápí nejvíc, a proto bych vás ráda pozvala na webinář Katky Králové z Nevýchovy.

Co Nevýchova je a jakou s ní mám zkušenost, se dozvíte v článku: Moje zkušenost s kurzem Nevýchova.cz

Webinář zdarma 22. 11. 2016 – Co dělat, když se dítě vzteká a nejde s ním hnout

Nevýchovné webináře jsou každý měsíc a jsou zcela zdarma. Každý webinář je zaměřený na nějaké téma, které řeší většina rodičů a často už nemají nápad, jak se pohnnout dál. Již třetí měsíc webináře běží s upravenou vysílací dobou, a to od 8:00 hodin ráno až do půlnoci. Máte tedy celých 16 hodin na to, abyste si jej mohli zhlédnout.

Nyní se už ale odeberme k tomu, s čím vám tento webinář může pomoci. V každém webináři se Katka zaměří na nejčastější důvody daných problémů a situací. Ukáže vám problematické situace z různých pohledů, nejen třeba z toho dospěláckého, ale i z pohledu dítěte. Na základě těchto poznatků pak  nabídne funkční řešení. Tento přístup já osobně hodnotím jako nejúčinnější, a hlavně v něm nechybí to nejdůležitější – zapojení dítěte.

Online webinář Nevýchovy

Co vám webinář přinese?

Webinář se koná 22. listopadu 2016 od 8:00 do půlnoci a dozvíte se v něm tři skutečné důvody náhlých záchvatů vzteku u dětí.

  • Objevíte jednoduchou věc, která vám pomůže vztekání vyřešit, aniž byste museli dítě plácnout nebo na něj křičet.
  • Dozvíte se pravdu o dětských scénách. Nemusíte čekat, až z toho vyroste, a se vztekem si můžete poradit už teď.
  • Najdete způsob, jak můžete oba vyjít z rozjeté scény vítězně, i když už ječí, kope kolem sebe a bouchá do věcí. Příště ji zvládnete v klidu.
  • Zjistíte, o co dětem ve skutečnosti jde. Pochopíte, proč vyvádí vždycky, když není po jejich.

V případě, že vás téma zaujalo a chtěli byste se webináře zúčastnit, stačí se přihlásit pomocí tlačítek v tomto článku.

Online webinář Nevýchovy

Co si přečíst, než bude vysílání spuštěno?

Jelikož jsem už zmínila, že o vzteklém chování u dětí jsem psala v několika článcích, níže přidávám odkazy na některé z nich. Abyste se mohli podívat a porovnat, jak to vidím já a jak to vidí Katka Králová.

Kristina Farkasová
Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Podělte se s ostatními:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *