Magazín – „Téma na Vaše přání“ – 3. díl

Magazín - Téma na Vaše přání - 3. díl

Třetí díl magazínu "Téma na Vaše přání" se třemi tématy je již v prodeji.

Zjistíte:

1. Režim nebo volnost pro dítě?

  • Prozradíme jednu "fintu" pro rodiče, jak začít nastavovat režim u dítěte už od narození.

2. Jak dítěti pomoci při budování sebeúcty?

  • Podíváme se, co říkají psychologové a jak to vidíme my a vysvětlíme si, co sebeúcta je.

3. Jak a kdy děti začít učit hodiny?

  • V magazínu naleznete obrázkový návod na výrobu svých originálních hodin a poradíme vám, kdy je ten nejlepší čas dítě začít hodiny učit.

Novinka kouzelné výchovy

  • Co a kdy bude spuštěno, prozradíme uvnitř magazínu :)

Zaujala vás témata a chcete vědět víc? Pak už jen stačí si článek zakoupit pomocí tlačítka níže "ZAKOUPIT ČLÁNEK" cena je 29,- . Pokud jste již článek zakoupili, stačí zadat vaší e-mailovou adresu. Přejeme příjemné čtení, tým z Kouzelné výchovy.

 FAPI Locker

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

1 Komentář

  • Díky za návod na výrobu hodin, moc nám pomohl hodiny konečně pochopit 🙂 Mám všechny tři díly a už jsem zvědavá co se bude v dalším čísle. Janča a holky Niky a Klárka

Přidat komentář