Novinka – online magazín „Téma vaše přání“

magazín "Téma vaše přání"

Proč placený magazín?

Díky e-mailům s vašimi situacemi a otázkami, jak tohle a tohle všechno řešit, jsem se pro vás rozhodla vytvořit měsíční online magazín za symbolickou cenu 29 Kč. V tomto magazínu se vždy zaměřím na 2-3 témata, která vás trápí a rozebereme si, proč se to děje a co s tím.

Jelikož je to magazín pro vás, budu ho vytvářet na základě vašich požadavků. Pokud řešíte doma problém, který vás trápí, napište nám do schránky info@kouzelnavychova.cz, budeme vybírat podle množství stejných požadavků, abychom pomohli co nejvíce rodičům.

Magazín vám může být nápomocen jak v uvědomění, že u vás je něco špatně a vy to chcete změnit, tak v utvrzení toho, že to, co děláte, děláte správně.

Pro koho online magazín je?

Tento magazín je směrován rodičům, kteří měli díky svým rodičům těžké dětství a hledají cestu a návod, jak vychovat své dítě lépe. Pro spokojenou mámu a dítě není potřeba značkové oblečení, nejdražší hračky a telefony. Já sama měla dětství těžké a rodiče se mne ani nesnažili pochopit. Proto jsem u svého dítěte hledala způsob, jak být ta nejlepší máma.  Zjistila jsem ale, že nic takového, jako dokonalá máma, neexistuje.

Manuál, jak vychovat dokonalé dítě, jsem také nenašla. Každá máma je dokonalá právě hlavně pro své dítě a každá svému dítěti může dát o něco víc, než si myslí. Tuhle pomoc potřebují právě mámy, které neznají nic jiného, než jak byly vychovány. Takže si myslí, že to, co dělají, je správně, i když jim v tom není dobře. Mají výčitky, ale neví, co s tím a hlavně jak začít. Pro mámy, které mají děti moc divoké a nedokáží pochopit, proč tomu tak je, když ony takové nejsou.

  • Chtěla bych se zaměřit právě NA VÁS. V mnoha rodinách panuje pohoda, klid a porozumění. Tohle mnoho matek ani nezná, protože si to nikdy nemohly zažít.
  • Můj příběh si můžete přečíst v e-booku zdarma – Lexikon pro rodiče, který si můžete stáhnout pod článkem.

Co bude obsahovat 1. díl?

V prvním díle jsem se zaměřila na 3 témata, které jsem vybrala právě díky vašim e-mailům.

Vánoce, děti, Ježíšek, klid, odpočinek, dárky
  • Jak  zařídit, aby dítě nelhalo – myslím si, že tohle téma je aktuální snad v každé rodině a nejen u dětí. Vysvětlíme si, proč lžeme, jak tím ovlivníme dítě a přidala jsem také 6 nejčastějších lží rodičů. Najdete se mezi nimi?
  • Jak naučit dítě stanovovat si cíle – Poradím vám, jak u dětí podpořit vytrvalost a objevíte 7 tipů, jak dítě naučit stanovovat si cíle.
  • Jak lépe porozumět puberťákovi – Když dítě dospívá, mezi lidmi v rodině je to často období velké zkoušky lásky. Podíváme se, jak tohle těžké období zvládnout a vztah mezi vámi posílit.
  • BONUS: Záchvaty vzteku u dětí  – Rozebereme si, co záchvat vzteku je, jak mu lze předejít a ukážeme si, jak manipulovat s veřejnými záchvaty vzteku.

Jak to bude fungovat?

Přihlásit se do placené sekce budete moci každý měsíc nezávisle, po zaplacení částky 29 Kč. Není podmínkou, že pokud si zakoupíte 1. díl, následně budete muset odebírat každý měsíc.

Pokud se vám magazín bude líbit, budete dostávat informace o novém vydání na váš e-mail každý měsíc. V případě, že se vám magazín líbit nebude, napište nám a my vás bez zbytečných dotazů odebereme ze seznamu.

  • Jedná se o online magazín v podobě článku
  • Automatické zaslání dílu také v PDF formátu na váš email

Chci 1. vydání magazínu

Zaujala vás témata a máte zájem o zakoupení 1. vydání magazínu „Téma na vaše přání“ ? Stačí už jen kliknout na tlačítko „CHCI ČLÁNEK“ níže.

Chci získat článek

 

O autorce

Kristina Farkasová

Kristina Farkasová

Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

3 komentáře

Přidat komentář