3# Omalovánky k vytisknutí zdarma – Omalovánky pro děti

Tahle dětská zábava je nekonečná. Každé dítě rádo maluje. Nejvíc si s pastelkami vyhraje tehdy, kdy začíná teprve poznávat, co ty zázračné věcičky vše umí zabarvit. Objeví, že pastelka maluje na podlahu, zdi, nebo i na nábytek. Takže abychom společně zabránili těmto nechtěným uměleckým výtvorům, připravila jsem vám různé omalovánky k vytisknutí. Jsou naprosto zdarma a hodí se pro všechny děti. Omalovánky pro děti stačí vytisknout na jakékoliv tiskárně a užívat si zábavu na papíře.

Budu ráda, když nám zašlete vymalované obrázky zpět. Budeme se snažit je poté publikovat v nějakém dalším článku. Pochlubte se kreativitou vašich dětí, budeme za to moc vděční. Kontaktujte nás

TIP: Vyzkoušejte rychlokurz Nevýchovy ZDARMA – pomůže vám vaše dítě lépe pochopit a také vám ukáže, jaký typ rodiče jste a proč zrovna vám se nedaří.

rychlokurz nevýchovy zdarma

 

Jak stahovat omalovánky k vytisknutí?

Stačí kliknout na zvolený obrázek, který se vám zvětší. Poté v levém rohu můžete vidět odkaz DOWNLOAD“.

Další omalovánky, naleznete zde.

Kristina Farkasová
Jsem máma, dcera, vnučka i snacha a vím, že je někdy těžké se svými nejbližšími vyjít, natož se s nimi domluvit. Snažím se vám proto ukázat, jak se můžete naučit komunikovat otevřeně a užít si mateřství se svými dětmi naplno. Své myšlenky a názory čerpám z vlastních zkušeností a ze studií psychologie. Zaměřuji se, na vztahy mezi rodiči a dětmi, ale také o komunikaci partnerskou a pracovní.

nevýchova, baby, pro miminka, pro děti, dítě, miminko, maminka, uspávání, rodina, rodiče, miminka, nespí, uspávání

Se svým partnerem zakladatelem projektu www.bezvymluv.cz Patrikem Zapletalem, se snažíme ukázat lidem, že ve školách nás nenaučí, jak život žít, ale jak hledat jistotu a dělat v životě to, co nechceme. S Patrikem věříme, že každý je hoden život žít tak, jak by chtěl, jen je potřeba umět si nastavit životní cíle a určit si priority.

Podělte se s ostatními:

2 komentáře k “3# Omalovánky k vytisknutí zdarma – Omalovánky pro děti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *